Rahva Raamat logo
Kategooriad
  • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad

Eesti Vabariigi sünnipäev!

Veebruaris on Eesti Vabariigi sünnipäev!

Tähtpäeva puhul koostasime Eesti-teemalise nimekirja toodetest, kuhu mahuvad Eesti kultuurist, keelest, loodusest ja ajaloost kõnelevad raamatud, kodumaa kohta käivad mängud ning rahvuslikud meened. Paraadi ning presidendi vastuvõtu ärajäämine ei tohiks tähendada, et vabariigi aastapäeva ei saaks tähistada lähedaste keskis - seepärast leidubki Rahva Raamatus laua- ja kaardimänge tervele perele!

Võib-olla soovid aga sel tähtsal pidupäeval hoopis võtta aja maha ning sirvida kodumaiste autorite raamatuid. Lisaks soovitame kiigata möödunud aasta parimaid eestikeelseid teoseid ehk Kultuurkapitali kirjanduspreemiate nominente ning sinna sekka ka mulluseid kauneimaid raamatuid

Kui plaanid vabariigi sünnipäeval minna seiklema, siis aitavad sul Eestimaad avastada mitmed reisijuhid ning loodusraamatud. Muidugi võid jalutada ka linnas, sest Rahva Raamatu kauplused ootavad sind meeleldi külla: sea sammud Eesti vanimasse raamatupoodi Vanalinna Rahva Raamatusse või kostita end Telliskivis asuva Literaadi auhinnatud menüü ning täiusliku veinikaardiga!