Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
home icon

Rahva Raamatu lojaalsusprogramm

Rahva Raamatu lojaalsusprogramm

Miks olla Rahva Raamatu püsiklient?

Kinkekaart 50 punkti täitumisel

Iga 50 punkti täitumisel kingime sulle Rahva Raamatu 5 € kinkekaardi. Kinkekaardi saadame su e-postile. See kehtib 90 päeva ning seda saab kasutada minimaalselt 15 € ostu eest tasumisel. Kahe kinkekaardi puhul peab ostusumma olema minimaalselt 30 € jne.

Sünnipäevasoodustus

Rahva Raamatu püsikliendina on sulle sünnipäevanädalal hinnad kauplustes ja e-poes 10% soodsamad (v.a kampaaniatooted, tehnika ja kinkekaardid). Sünnipäevanädala allahindlus kehtib sinu sünnipäeval ning kolm päeva varem ja kolm päeva hiljem.

Sooduspakkumised

Püsikliendina saad osa meie kampaaniatest ning sooduspakkumistest, mis on vaid kliendiprogrammi liikmetele.


KKK

Kuidas ma saan liituda püsikliendiprogrammiga?

Püsikliendiprogrammiga saad liituda Rahva Raamatu kauplustes või e-poes. Liitumine on TASUTA ja selleks on tarvis vaid sinu isikukoodi ning e-posti aadressi. Kliendikaardiks saab su ID-kaart.

Kuidas ma punkte kogun?

Punkte kogud Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes osteldes alates 16. novembrist 2022. Punkte ei kogune meie kohvikutes, kinkekaarte ostes ega audio- ja e-raamatute püsitellimuse eest tasudes.

Kus ma näen oma punktide seisu?

Punktide seisu näed e-poodi sisse logides lehe üleval paremas nurgas oma nime kõrval. Lisaks näed kogutud punkte alati ka ostutšekil ning saad nende kohta küsida kaupluse teenindajatelt.

Millal punktid mu kontole kantakse?

Punktid kantakse sinu kontole kauba kättesaamisele järgneval tööpäeval.

Kaua punktid kehtivad?

Punktid kehtivad kolm aastat alates punktide teenimise hetkest.

Millal ja kuidas ma oma kinkekaardi kätte saan?

Kinkekaardi saad e-postile 50 punkti kogunemisele järgneval tööpäeval. Kinkekaarti ei ole võimalik saata, kui su kliendikontole pole e-posti aadressi lisatud. Saad selle lisada teenindaja abiga.

Kus ma saan kinkekaarti kasutada?

Kinkekaarti saad kasutada Rahva Raamatu kauplustes, e-poes ning äpis. Kinkekaarti ei saa kasutada kohvikutes, audio- ega e-raamatute püsitellimuse eest tasumisel ning kinkekaartide ostmisel.

Kuidas ma saan kinkekaarti kasutada?

Kinkekaarti saad kasutada vähemalt 15 € ostukorvi eest tasumisel. Poes kasutamiseks näita kinkekaarti kassas oma telefonist või prindi see välja. E-poes ja äpis kasutamiseks sisesta kinkekaardi kood ostukorvis soodus- või kinkekaardi koodi lahtrisse. Ühe ostuga saab kasutada ka mitut kinkekaarti, kuid iga kinkekaardi kohta peab ostusumma olema vähemalt 15 €.

Kui kaua mu kinkekaart kehtib?

Kinkekaart kehtib 90 päeva alates kinkekaardi e-postile saatmisest.

Täpsemalt loe lojaalsusprogrammi reegleid siit!