Rahva Raamat logo
Rahva Raamat logo
Raamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Kasutatud raamatud
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kodukaubad
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Wend Weis
gallery icon
Galerii

Wend Weis

Tuntud telemehe ja toidufanaatiku Priit Kuuse ehk Wenna telesaade kodumaisest rohumaaveisest on koos kõigi mõtiskluste, kaunite piltidega Eestimaa loodusest ja loomadest ning retseptide ja söögipalvetega jõudnud raamatukaante vahele. 

See raamat on veisest ja veiselihast – veise teekonnast meie toidulauale ja kõigist võimalustest, mida veiseliha pakub. Iga tüki jaoks on oma roog ning Eesti parimate kokkade näpunäidete järgi ongi üles tähendatud retseptid imeliste toitude valmistamiseks veise seljast ja sabast, kaelast ja abast, maksast ja südamest, steigist rääkimata. 

Retseptid, kuidas teha roogasid, mis suure tõenäosusega tekitavad ka kõige radikaalsemal taimetoitlasel tingimatu refleksi. Teid on hoiatatud!

[object Object] icon

Detailid

Saadavus kauplustes

20,50 €

delivery icon