Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Võrgutaja
gallery icon
Galerii

Võrgutaja

"Võrgutaja" on ühe mehe üdini avameelne, tabudeta, kirglik ja seksist läbiimbunud lugu tema isiklikult metamorfoosist. Võimsaim alkeemiline element maailmas on armastus. Tema teekond on selle tõestus.

See raamat julgustab kindlasti igaüht oma seksuaalfantaasiatele julgemalt silma vaatama ja mitte häbenema seda, mida sügaval sisimas magamistoas tegelikult soovitakse. Kirjutatu on erutav ja samas ka julgustav neile, kes enda seksuaalsust alles tundma õpivad. Selle raamatu tahad läbi lugeda ilmselt ühe hingetõmbega.

Epp Kärsin

Minu jaoks oli see esimest korda lugeda erootilist raamatut ja pean tõdema, et see oli äärmiselt seksikas ja kaasahaarav kogemus. Tundsin, kuidas keha hakkas lugedes tugevalt õhetama. Raamat väljendab hästi, kui mitmekülgne seksuaalsus tegelikult võib olla. Väga maitsekalt ja hästi kirjutatud.

Brigita Anton

Ütlen ausalt, et seekord Margus tõeliselt üllatas mind. Julge, filtriteta, mahlane ja seksikas pilguheit ühe šarmantse ja eduka mehe sisemaailma ning seiklustesse. See on raamat, mida lihtsalt peab naisena lugema. Sa kas armastad või vihkad seda. Vahepealset varianti pole. Mina olen sellesse armunud jam natuke ka mures. Pole aimugi, kuidas mu tulevane boyfriend sellisele standardile vastama peaks.

Maris Saar


Ei ole sobiv alla 18-aastastele

Saadavus kauplustes

19,99 €

delivery icon