Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VILJANDISSE/TO VILJANDI

VILJANDISSE/TO VILJANDI
Galerii

VILJANDISSE/TO VILJANDI

Armastatud näitleja Luule Komissarov on tulnud ja jäänud elama Viljandisse. Nüüd on ta üks neist, kes peegeldab oma kodulinna kaugemale. Kuid märke, mille kaudu tuntakse Viljandit kogu Eestis ja mujalgi, on palju – muusika, käsitöö, haridus, ettevõtlus, ajalugu... Viljandi loomeruum on ühest linnast laiem. Mulgi tavad ja kombed, Soomaa rabad, Suure-Jaani muusikapäevad... 

35. rahvusvaheliste hansapäevade eel valminud eesti- ja ingliskeelne raamat uurib, kes ja mis on muutnud hansalinna Viljandi põnevaks ja loominguliseks paigaks nii Singapurist, Soomest, Balti riikidest kui ka kodusest Kantrekülast vaadates.

Palju ilusaid pilte, pisut lugemist, vahvaid viljandimaalasi ja kauneid paiku. Hea kink turistile ja kohalikule rahvale.

The beloved actress Luule Komissarov has come to Viljandi and settled here. She is one of those people who reflect their home town to the outside world. But there are lots of things that make Viljandi known all over Estonia and even abroad - music, handicraft, education, entrepreneurship, history... The creational space of Viljandi is bigger than just one town. Mulgi traditions and customs, Soomaa bogs, Suure-Jaani music days...

The book, which is in Estonian and in English language finished prior to the 35th Hanseatic Days, explores who and what has turned Hansa town Viljandi into an exciting and creational place - seen from Singapore, Finland, the Baltic states and homely Kantreküla Village.

Lots of lovely photos, some reading, many great Viljandi people and beautiful places. A nice gift for tourists and the local inhabitants.

Toode on otsas