Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VALGUSTUSAJASTU TÄNAPÄEVAL

VALGUSTUSAJASTU TÄNAPÄEVAL
Galerii

VALGUSTUSAJASTU TÄNAPÄEVAL

Harvardi ülikooli professor Steven Pinker on maailma mõjukaimate mõtlejate hulka kuuluv kognitiivpsühholoog ja lingvist. Tema 2018. aastal ilmunud Valgustusajastu Tänapäeval on sõõm värsket õhku meid tavapäraselt lämmatavas närvilises infotulvas. Bill Gates on öelnud, et see on tema uus kõigi aegade lemmikraamat.

Autor analüüsib, kas igapäevaselt uudistes ja mujal kajastatavad sündmused annavad meile adekvaatse pildi sellest, kuidas inimkonnal tegelikult läheb? Kas haigused tapavad üha rohkem? Kas ökokatastroof ja sõjad ikka on kohe-kohe meid hävitamas? Kas demokraatia on taandumas ja elukvaliteet üldisemalt langemas? Kas see vana hea aeg ikka oli nii hea, kui meile tihtilugu tundub? Pinker annab nendele ja mitmetele teistele küsimustele vastused kasutades selleks teadust ja mõistuspärasust.

Raamatut lugedes saad tõuke näha maailma ja igapäevaelu objektiivselt õigetes värvides, mis on oluliselt helgemad, kui meile ehk tavapäraselt tundub.

Lisaks Bill Gatesile on teosele positiivse hinnagu andnud ka näiteks Yuval Noah Harari, Richard Dawkins ja meie oma Eestimaa mees Raivo Vare.

Saadavus kauplustes

28,99 €

Püsikliendile

27,54 €