Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VALEDE RING
Galerii

VALEDE RING

Lance Armstrongi tähelepanuväärse tõusu ja languse lugu on pandud raamatusse "Valede ring"

Raamatu keskmesse on paigutatud Lance Armstrong ise, kes avab end Juliet Macurile läbi vahetute intervjuude. Teie ees lahtirulluvale loole annavad sügava sissevaate üle saja tunnistaja isiklikel kogemustel põhinevad tähelepanekud, sealhulgas antakse sõna Armstrongi sugulastele, kellele maailmakuulus rattur on juba ammu selja pööranud – kasuisale, kes andis Armstrongile oma nime, vanaemale, tädile. Võib-olla kõige mõjuvõimsam neist kõigist on intervjuu kadunud J. T. Nealiga, mehega, kes oli Armstrongi üks olulisemaid isakujusid, sõber ja mentor.

Raamatu autor Juliet Macur viibis Armstrongi juures, kui mees oli 2013. juunis välja kolimas grandioossest Texase majast, et vähendada miljarditesse ulatuvaid võlgu ja kohtukulusid. Macur vestles siis Armstrongi tüdruksõbra ja tütardega, kuulas ära mehe versiooni loost. Ta oli üks vähestest ajakirjanikest, kes pääses rattaspordi kõige kuulsamale paariale nii lähedale. 

Juliet Macur kirjutab tervikuks kõik need erinevad hääled ja seigad, tuues lugejateni unustamatu loo ühe erakordse mehe kuulsusest ja rikkusest, tõusust ja langusest.

Saadavus kauplustes

39,99 €

Püsikliendile

37,99 €