Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Värvivapustus
gallery icon
Galerii

Värvivapustus

Rahvusvaheliselt tunnustatud värviekspert Raija Lydecken andis eesti keeles välja raamatu "Värvivapustus". Raamat on mõeldud neile, kes kasutavad oma igapäevatöös värve või soovivad eristuda konkurentidest, pakkudes neile lisaväärtust värvinõustamise osas. Samuti sobib raamat naistele ja meestele, kes soovivad igapäevaselt head välja näha, muuta poodlemine stressivabaks ja säästa seeläbi raha. 

Värviteadlikkus ei ole kellegi isiklik arvamus, vaid süsteem, mis on kestnud sajandeid. Selle süsteemi järgi pannakse paika värvid suurettevõtete reklaamides, staaride- ja tippärimeeste riietuses ning Hollywoodi filmides. Sellel süsteemil raamat põhinebki. Lugeja saab väga tugeva konkurentsieelise töötamaks moe- ja iluvaldkonnas + tööriista, mida enda jaoks rakendada.

Raamatu autor Raija Lydecken on sündinud Soomes ning üles kasvanud Kanadas. Rohkem kui 10 aastat koolitas ta end järjepidevalt Londonis. Mõne aastaga treenis ta välja rohkem kui 50 värvikonsultanti üle kogu Soome. Värvispetsialistina konsulteeris ta inimesi väga erinevatest valdkondadest. Nende seas poliitikuid (ka Soome presidenti), ilutegijaid, disainereid, koduperenaisi ning avaliku elu tegelasi. Ta õpetas ilukoolides ning erinevatel seminaridel. Suur osakaal tema elus oli ka raadi- ning TV esinemistel. Tehes koostööd Helsingis Stockmanni kaubamajaga, tõusis osakonna müügikäive mitmetuhande euro võrra juba pärast paarikümne minutilist klientide põgusat värvinõustamist.

"Kes ei sooviks tunda end enesekindla, eduka ja õnnelikuna? „Värvivapustus“ annab nõu, kuidas panna õiged värvivalikud riietuses, aksessuaarides ja ruumisisustuses enda kasuks tööle. Veelgi enam, olles selgeks saanud oma „värvikoodi“, on võimalik rõivaid ostes oluliselt nii aega kui raha kokku hoida. Rohkete näidetega pikitud raamat paneb mõtlema värvide tähtsuse üle meie elus ja annab sõna otseses mõttes elule värvi juurde. See on hea teejuht kõigile, kes veel ei tea, missugused värvid neile sobivad."
- Margit Järva / Dr. Hauschka kosmeetik-koolitaja

basket icon

Toode on otsas