Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

USALDUSE KIIRUS
Galerii

USALDUSE KIIRUS

Olgu tegemist ettevõtte müügi, töölepingu sõlmimise, partneritevahelise koostöö algatamise või koosolekul lihtsa otsuse tegemisega - kokkuleppele jõudmise kiirus sõltub oluliselt sellest, kui suur on pooltevaheline usaldus.
Usalduse puudumine teeb võimatuks lihtsaimagi koostöö, usaldusväärsus aga võimaldab jõuda kiiremate kokkulepeteni, aidates  oluliselt säästa energiat, aega ja raha. On enesestmõistetav, et usaldusväärsus on oluline ja usalduse olemasolu aitab paljusid protsesse kiirendada.
Mis on need komponendid, millest luuakse usaldusväärsus?
Kas usaldust on võimalik teadlikult ehitada? On see keeruline?
Millised on need eelised, mida usaldusväärsus tekitab?
Stephen R. Covey kõigutab käesolevas raamatus, mida on nimetatud ka äri olemust puudutavaks teoseks, arusaamu äri tegemise alustest ja annab lihtsa valemi usalduse ehitamiseks.
The Speed of Trust - usalduse kiirus aitab mõista eeliseid, mida usaldusväärsus loob, ning jõuda seeläbi paremate tulemuste... ja suheteni.
Olen täiesti veendunud, et oskus teadlikult ja kiiresti usaldust luua ning usaldusväärne olla on iga juhi üks kõige olulisemaid oskusi, millest omakorda sõltub kogu meeskonna tulemuste saavutamise kiirus.

Toode on otsas