Rahva Raamat logo
Kategooriad
 • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad
TÕDE VÄHIST. MIDA PEAKSID TEADMA VÄHIRAVI AJALOOST, VÄHI RAVIST JA ENNETAMISEST
Galerii

TÕDE VÄHIST. MIDA PEAKSID TEADMA VÄHIRAVI AJALOOST, VÄHI RAVIST JA ENNETAMISEST

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Vähk puudutab palju suuremat hulka inimesi, kui oskame arvata. Kaotanud kümne aasta jooksul vähile seitse pereliiget, alustas Ty Bollinger tõsist uurimistööd, et saada teada võimalikult palju vähiravist ja seda ümbritsevast meditsiinitööstusest maailmas. Ta kirjutas selle raamatu, et jagada inimestega seda, mida ta avastas – osa sellest võib olla isegi vapustav –, ja anda uusi teadmisi vähiga toimetulekuks nii vähihaigetele kui nende lähedastele.

Selles raamatus esitab Ty silmi avavaid fakte:

 • vähiuuringute ja ravi poliitikast
 • meditsiinihariduse ülev.tmisest huvigruppide poolt
 • elu päästvatest võimalustest, mis on üldsuse eest varjul
 • uuringutest, mida isegi sinu arst ei pruugi osata tellida, ja kuidas nendeni jõuda

Ta tutvustab ka mitmeid alternatiivravijuhiseid, sealhulgas

 • keha mürkidest vabastamiseks, toitumiseks ja taimraviks
 • ensüüm- ja ainevahetuse/mitokondriravi
 • bio-oksüdatiivsed teraapiad
 • tervendamine helide, valguse ja kuumusega

... ja enamgi veel – selles raamatus on rohkesti statistikat ja ausad lood reaalsetest inimestest, kes neid juhiseid kasutades tervenesid.

Kui oled hetkel vastakuti vähidiagnoosiga, aitab see raamat sinul ja terviseteenuse osutajal järgmiste sammude osas valikuid teha. Kui juba saad vähi tavaravi, võib see olla toeks keemia- ja kiiritusravi ajal. Kui oled terviseteenuse osutaja ja tahad teada, kuidas patsiente aidata, avardab see raamat kindlasti silmaringi. Ja kui tahad vähki uues valguses näha, avab see su silmad.

Ty Bollinger on ravivalikute vabaduse eest seisja, tervisealaste teadmiste uurija, endine võistluskulturist, raadiosaatejuht ja mitme menuraamatu autor, millest käesoleva kõrval on populaarseim “Vähk – samm raamist välja” (“Cancer – Step Outside the Box”). Ta on ka kahe pöördelise vähiraviteemaliste dokumentaalsarja “Ravi otsing” ja “Ravi otsing … jätkub”, mida vaatas üle 10 miljoni inimese kogu maailmas, produtsent. Nüüd on Ty Bollinger võtnud endale eluülesandeks jagada lugejatega selle otsingu kõige tähtsamat leidu: suurem enamik kõikidest haigustest, sealhulgas vähk, on tablettide või kirurgiata lihtsalt ennetatavad ja isegi ravitavad.

  Saadavus kauplustes
  21,95 €

  18,66 €

  -15%
  Jaga