Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Täiskasvanud
gallery icon
Galerii

Täiskasvanud


Kas sul on täiskasvanu olemisest villand saanud? Vilista kõigele ja naudi Marian Keyesi vastset Sunday Timesi edetabelis esikohale jõudnud menukit, mis laseb sul enda täiskasvanuelu probleemid unustada!

Caseyd on glamuurne perekond.

Johnny Casey, ta vennad Ed ja Liam, nende kaunid ja andekad naised ja lapsed veedavad palju aega koos: sünnipäevapeod, kõiksugu aastapäevade tähistamine, nädalavahetused tavaelust eemal. Ja nad on õnnelik perekond. Johnny naine Jessie, neist kõige rahakam, raiub seda nagu rauda.
Aga klantsiva pealispinna all on tegelikkus oluliselt süngem. Sellal kui ühed omavahel nagistama kipuvad, muutuvad teiste omavahelised suhted liiga lähedaseks. Lisaks on igaühel tegu iseenda probleemidega, mida tuleb teiste – ja sageli ka enda – eest varjata.
Kõike õnnestub ohjes hoida seni, kuni Edi naine Cara saab peapõrutuse ega suuda enam oma mõtteid endale hoida. Üksainus hooletu märkus, mis on pillatud Johnny sünnipäevapeol, kus kõik kohal viibivad, paneb Cara nende saladusi välja laduma.
Järgnevas lagunemisprotsessid peavad kõik täisealised inimesed endalt küsima, kas on ehk saabunud aeg lõpuks täiskasvanuks saada.

Marian Keyes võitis raamatu „Täiskasvanud“ eest konkursil British Book Awards tiitli „Aasta autor 2022“.

Eesti keeles on varem ilmunud Marian Keyesi raamatud „Racheli puhkus“, „Sushi algajatele“ ja „Kas seal on kedagi?“

Saadavus kauplustes

36,99 €

delivery icon