Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

SIBYL VANE - DUCHESS (2020) CD

SIBYL VANE - DUCHESS (2020) CD
gallery icon
Galerii

SIBYL VANE - DUCHESS (2020) CD

„Duchess“ on Pärnu power-trio kolmas stuudioalbum, bändi enda sõnul „Sibyl Vane’i muusikaliselt ja visuaalselt kõige värviküllasem plaat“. 

Bassist Heiko Leesment: „Kuulajat ootab tosin lugu, mis ilmestavad Sibyl Vane’i nii juba teada-tuntud headuses, kui ka värskemal ja tulevikku vaataval moel“.

Avalaul „Thousand Words“ on kuulajatele-vaatajatel tuttav kahe aasta tagusest Eesti Laulust. See 4. kohale hääletatud rockhitt täidab nii statistilise kui ka loova mõtte kriteeriumid - kergitab võimalust, et juhukuulaja jõuab järgmise looni ja mittejuhuslik kuulaja saab kinnituse, et kahe aasta tagune pala polnud bändi loomepalangu kulminatsioon vaid algus. Teine fookusträkk „Go Baby Go“ ilmus veebruaris ja on olnud raadiojaamade playlistides.

Sibyl Vane on 2010. aastal Pärnus loodud alternatiivroki trio, kuhu kuuluvad Helena Randlaht (vokaal, kitarr), Heiko Leesment (bass) ja Hendrik Liivik (trummid).

Sibyl Vane on rocki, bluusi ja popi piirimail seiklev bänd, mille liidriks on naiskitarrist, laulja ja helilooja Helena Randlaht. Tema unikaalne melanhoolse kõlapildiga looming ja karismaatiline lavaolek on avaldanud muljet kriitikutele ja publikule nii Eestis kui ka naaberriikides. Sibyl Vane kuulub Läti plaadifirma I Love You Records artistide nimistusse. Aastaid regulaarselt Baltikumis ja Skandinaavias tuuritanud trio on tuntud oma ekspressiivse helipildi ning jõuliste esinemiste poolest.

Tracklist:
01. Thousand Words
02. Go Baby Go
03. I Want You
04. Love Department
05. Boy Or A Girl
06. White Trash
07. S.O.M.
08. I Was A Good Girl
09. I Hate Summer
10. Lovely Crimes
11. I Don`t Drive
12. Duchess

basket icon

Toode on otsas