Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

SEIKLUSRAAMAT: RÜÜTLID

SEIKLUSRAAMAT: RÜÜTLID
Galerii

SEIKLUSRAAMAT: RÜÜTLID

Oled üks kolmest vennast, kes on otsustanud saada vapraks rüütliks!

Seiklusraamat „Rüütlid“ ühendab mängu ja raamatu. Seikluse kujundad sina ise lugemise ehk mängimise ajal tehtud otsustega. „Rüütlid“ on täiuslik kaaslane lastele, teismelistele ja täiskasvanutele, kes soovivad omapäi mängida kodus, koolis või miks mitte reisil olles.

Koomiks, milles sina ise oled kangelase rollis. Seiklusraamat „Rüütlid“ on mänguga kombineeritud koomiks, kus Sinu roll on kehastuda tegelaseks kaasahaaravas loos ja sinu valikud juhivad mängu käiku. Sul on tegelaskuju leht, sarnaselt rollimängudes kasutatavale, mis jälgib teie vara, erilisi võimeid, münte ja võidupunkte. Üldiselt seisneb mäng koomiksi piltide jälgimises — need sisaldavad vihjeid, mõistatusi ja lõkse — ning valikute tegemises, kuhu minna ja mida teha. Kasutades samal ajal oma visuaalset taju vihjete kogumiseks, et olla piisavalt nutikas mõistatuste lahendamisel. Nagu igas mängus, võid ka siin kaotada. Kuid ära lase end sellest heidutada, sest ka sel juhul on see uus kogemus ja võid alati seiklust uuesti alustada ja proovida midagi teisiti teha.

Just nagu klassikalistes rollimängudes, on ka “Rüütlid” kangelasel oma tegelaskuju leht. Määra lehel oma kangelase tugevus, osavus, sarmikus ja arukus ja pea arvet kaasaskantavate esemete üle. (Tegelaskuju lehti saad juurde trükkida. Lae alla fail reeglite alt).

Mängijate arv: 1
Soovituslik vanus: 6+

Auhinnad: 2014 Ludoteca Ideale Laste mängude võitja

Saadavus kauplustes

15,99 €

Püsikliendile

15,19 €