Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Salamõrvarite öö
gallery icon
Galerii

Salamõrvarite öö

Tõsilugu natside salaplaanist tappa USA, Suurbritannia ja NSV Liidu riigijuhid II maailmasõja ajal.

Eesmärgiks on tappa kolm kõige tähtsamat ja valvatumat meest maailmas.

Salamõrvariteks on eriväljaõppega rühm, mida juhib „Euroopa kõige ohtlikum mees“.

Kaalul on ei midagi vähemat kui kogu läänemaailma saatus.

Aastal 1943 tulevad kolm liitlasliidrit – Franklin D. Roosevelt, Winston Churchill ja Jossif Stalin – esimest korda kokku, seda ülisalajasel konverentsil Teheranis. Kuid natsid on nende plaanist teada saanud ja Hitler näeb seda viimase võimalusena täieliku hävingu vältimiseks. Kuigi sõda on kahtlemata kaotatud, usuvad sakslased, et vahest oleks lootust jõuda mõistlikemate rahutingimusteni, kui liitlasriikide eesotsas oleksid teised mehed. Seega luuakse plaan koodnimega Kaugushüpe Roosevelti, Churchilli ja Stalini mõrvamiseks.

Kähku pannakse kokku natside erisalgad põhjaliku väljaõppega meestest, kes on varustatud eriliste relvadega. Erisalklased visatakse langevarjudega Iraani kohal alla. Neil on kuus päeva aega oma hulljulge ülesanne ellu viia, enne kui riigijuhid koju naasevad. Natside salaplaanist kuulda saanud FDR-i turvameeskonna ülem Mike Reilly – Montana kaevanduslinnakesest pärit mees, kes nimetab end „iirlasest võmmiks, kel on muskleid rohkem kui aru“ – teab hästi, et tal on vähe aega ja vigadeks pole ruumi, seega tuleb tal kahtlustest üle olla ja koostööle asuda NKVD agendiga, et päästa kolm kõige tähtsamat meest kogu maailmas.

Salamõrvarite öö“, mis sisaldab ka kaheksa lehekülje jagu mustvalgeid fotosid, on põnev tõsilugu natside võimatust missioonist ja ühest sihikindlast mehest, kes suutis väljakutse vääriline olla ja maailma katastroofist päästa.

Saadavus kauplustes

29,99 €

delivery icon