Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

SÕBRAD IGAVESTI. SÕBRAPÄEVIK

SÕBRAD IGAVESTI. SÕBRAPÄEVIK
gallery icon
Galerii

SÕBRAD IGAVESTI. SÕBRAPÄEVIK

Sõber on keegi, kellele rääkida enda rõõmudest ja muredest. Ta on alati sinu jaoks olemas. Temaga koos jagad sa kõige naljakamaid hetki ning igatsed teda, kui ta on kaugel. Selleks, et olla hea sõber peab pingutama, kuulama ja mõistma. Täida seda raamatut ja lase ka oma sõpradel seda teha. See on üllatav, kui erinevalt sinu sõbrad sind näevad ja milliseid naljakaid mälestusi teil koos on.

1. KÜSIMUSED SÕBRALE ENDA KIRJELDAMISEKS

Sinu sõber vastab küsimustele enda kohta. Nii on sul alati teada tema sünnipäev, unistused ning lemmikud söögid, joogid ja asjad. Võimalik, et saad seda lugedes tema kohta midagi täiesti uut teada.

2. KÜSIMUSED SÕBRALE MINU KOHTA

Sõber vastab küsimustele sinu kohta. See võib olla üllatav, kui erinevalt sinu sõbrad sind näevad ja tunnevad. Hiljem koos vastuseid lugedes saate naerda näiteks selle üle, millise kuulsusega sina tema arvates kõige rohkem sarnaned. Sõber saab sulle kirja panna ka hea soovi ning sina saad teada, millistes olukordades sa sõbrale alati meenud.

3. KÜSIMUSED MEIE SÕPRUSEST

Lase sõbral kirja panna lugu sellest, kuidas te kohtusite ning millised on tema lemmikmälestused koos sinuga. Kõikidel sinu sõpradel on erinevad, ent siiski erilised mälestused meeles. Kindlasti on teil ka üks nali, millest vaid teie aru saate – ka seda on hea igavesti mäletada.

4. KUMB MEIST TÕENÄOLISEMALT?

Lase sõbral märkida, kumb tema arvates tõenäolisemalt hiljaks jääb, lotoga võidab või terve öö üleval istub. Pärast saate üheskoos nende vastuste üle naerda! Võimalik, et sõbral on sinust hoopis teine arvamus, kui sa oleksid osanud oodata.

5. LISA MÄLESTUSEKS PILT MEIE SÕPRUSEST

Sõber saab joonistada või kleepida siia oma lemmikpildi teist kahest. Ehk on see mõni eriline selfie või hoopis teie esimene ühine pilt koos. Vaadake jäädvustust paari aasta pärast uuesti ning proovige teha võimalikult sarnane pilt, et võrrelda, kui palju te vahepeal muutunud olete.

Saadavus kauplustes

16,99 €

delivery icon