Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

RAHA JA KÜLGETÕMBESEADUS

RAHA JA KÜLGETÕMBESEADUS
Galerii

RAHA JA KÜLGETÕMBESEADUS

Paljud inimesed on vaadanud filmi või lugenud raamatut „Saladus” ning tänu sellele usuvad, et tarvitseb vaid universumilt küsida ükskõik millist materiaalset hüve, kui külgetõmbeseadus toimetab selle otsemaid pärale. Loomulikult pole see nii lihtne. Kui soovid end ümbritsevat maailma muuta, on vaja esmalt muuta oma mõtteviisi. Siinses erakordses raamatus kergitavad Esther ja Jerry Hicks saladuseloori, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas.

Kuidas luua enda ümber küllust?
* Keskendu asjadele, mida sa elult soovid, mitte asjadele, mida sul pole.
* Näe end rikka, mitte vaesena.
* Kujutle end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu – näe ennast vaimusilmas unistuste majas lõbutsemas või ihaldatavas uhkes autos ringi tiirutamas.

Abrahami õpetused selgitavad, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Maailmas on igaühe jaoks kõike piisavalt. Nipp on selles, et nagu te seda kõike näete ja soovite, nii te seda enda juurde tõmbategi. Teadvustage, et teil on võime ligi tõmmata, mida iganes ihaldate. Kinnitage enesele, et raha tuleb teie juurde kergesti, ning teile jagub küllust ja jõukust.

VAATA RAAMATUSSE

Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda. Korraldades avatud seminare USA linnades, on nad seni avaldanud üle 700 Abraham-Hicksi raamatu, kasseti, CD, video ja DVD.

Toode on otsas