Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Raev
gallery icon
Galerii

Raev

See on jutustus mõrvast.
Aga võib-olla pole see päris tõsi. Sest oma olemuselt on see armastuslugu, kas pole?

Lana Farrar – endine filmitäht ja üks kuulsamaid naisi kogu maailmas – kutsub igal aastal parimad sõbrad kaasa ja põgeneb Inglise kliima eest, et veeta lihavõtted tema enda idüllilisel väikesaarel.

Kas teile tundub, nagu oleks see lugu teile juba teada? Küllap lugesite selle kohta omal ajal, kui see pakkus kõmulehtedele palju kõneainet: eraomandis Kreeka saar, mis oli suure tuule tõttu muust ilmast ära lõigatud, ja loomulikult mõrv.
Olime saarele ööseks lõksu jäänud. Meie vanade sõprussuhete taga olid peidus viha ja kättemaksuiha. Algas kassi ja hiire mäng, ootamatute pööretega üksteise ülekavaldamise lahing, mis päädis unustamatu lõpplahendusega. Öö lõppes pisarate, vere ja surmaga – üks meist tapeti.
Ah et kes mina olen?
Minu nimi on Elliot Chase ja ma räägin teile loo, millesarnast te pole elades kuulnud.

Alex Michaelides sai laialdaselt tuntuks trilleriga „Vaikiv patsient“, mis oli 2019. aastal kõige suurema läbimüügiga debüütteos kogu maailmas. See tänapäevane kultuspõnevik oli rohkem kui aasta New York Timesi menuraamatute seas ja on avaldatud 50 riigis.
Oma kolmandas romaanis naaseb Michaelides talle miljoneid lugejaid toonud žanri juurde. „Raev“ on meisterliku tempoga põnevusromaan eraklikust endisest filmitähest, kelle spontaanselt korraldatud reis Kreeka erasaarele lõpeb mõrvaga.

„Alex Michaelides on ootamatute pöörete vaieldamatu meister.“ – Lucy Foley

Saadavus kauplustes

24,99 €

delivery icon