Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Pood, kust saab kõike. Amazoni ja Jeff Bezose lugu

Pood, kust saab kõike. Amazoni ja Jeff Bezose lugu
gallery icon
Galerii

Pood, kust saab kõike. Amazoni ja Jeff Bezose lugu

Amazon.com sündis 1995. aastal Seattle’is ühes garaažis. Raamatute pakkimiseks kasutati esialgu tugede peale tõstetud välisust. Nüüd on Amazon maailma suurim internetikaubamaja ning selle asutaja ja tegevjuht Jeff Bezos sai 27. juulil 2017 viivuks maailma rikkaimaks inimeseks. Kõigest, mis nende aastate vahele jääb, võib lugeda sellest raamatust.

„Oleks kõik äriraamatud nii lihtsasti loetavad!” The Times „Books of the year”

Brad Stone on kirjutanud suurepärase raamatu ja teinud ära tohutu töö – just nii, nagu Jeff Bezos oma ettevõtmistesse alati suhtub.” Financial Times

Jeff Bezos on meie ajastu üks silmapaistvamaid, sihikindlamaid ja innovaatilisemaid inimesi. Nagu Steve Jobs, on temagi suutnud muuta ja luua terveid tööstusharusid. Selles suurepärases ja hästi kokku pandud raamatus on näha Brad Stone’i kirge selle teema vastu ja tema meisterlikku kirjutamisoskust.” Walter Isaacson, biograafia „Steve Jobs” autor.

"Amazon kui niisugune pole mingi loodusseaduste vältimatu toimimise tulemus, vaid just ühe mehe ja tema töötajate sihikindlate pingutuste vili. Ja millised pingutused need olid!" Hendrik Alla, Postimees

Jaak Roosaare: Kõigile, keda huvitab Amazoni ning Bezose siseelu, tähelend ja võimalik tulevik, siis asjalik raamat! Kahju, et see 10 aastat tagasi ei ilmunud, siis oleks ilmselt kohe Amazoni aktsiaid ka ostnud!"

Kaspar Korjus: "Seda raamatut ei ole kõige kergem hinnata, sest paratamatult tahaks hinnata Jeffi ja Amazoni. Minu silmis Jeff ei ole olnud just kõige imetlusväärsem inimene ega juht. Mulle meeldiks mõelda, et maailma viivad edasi need ettevõtted ja riigid, keda ajendavad headus ja inspiratsioon, mitte.. noh, nagu Jeff ja Amazon. Teistpidi on Brad Stone hästi edasi andnud selle, kui oluline on pidev kasutajapõhine lähenemine, sihikindel töö ja igapäevane ebaõnnestumine. Kõrvalt vaadates näeme ühte edulugu teise järel, mille järel võibki tekkida tunne, et kuskil on mingid super inimesed nagu Bezos, Musk või Branson. Hea lugemine."

Sulev Vedler: "„Pood, kust saab kõike“ on ladus, hoogne ja kerge lugemine, mitte mingi raskepärane ettevõtlusõpik. Selles puuduvad vaid graafikud ja tabelid Amazoni majandustulemuste ja organisatsiooni ülesehituse kohta, mis hõlbustaksid lugemist veelgi. Neid korvavad aga rohked põnevad detailid ja lookesed."
Eesti Ekspress 15.11.2017

Loe ka geenius.ee raamatuarvustust!

close icon

Toode on otsas