Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Pehme mänguasi Sipsik 45cm
gallery icon
Galerii

Pehme mänguasi Sipsik 45cm

Sipsik – suur pehme kaisunukk. Eno Raua ja Edgar Valteri raamatutest pärit Sipsik on Anu hea sõber. Armasate siniste silmadega ning valge-siniste triibuliste pükstega, naerunäoga ning mustast lõngast sasipeaga väga pehme kaisukas. Nuku pikkus on püstises asendis (aga iseseisvalt ta püsti ei seisa) 45 cm. Just suur Sipsiku-kaisukas on laste absoluutne lemmik!

Nuku välisilme on kooskõlastatud Eno Raua ja Edgar Valteri autoriõiguste omanikega. Kaisunukk ei sisalda väikesi osi, on turvaline ning väga pehme, sobib igas vanuses lapsele.

Just kaisukas on see, mida erinevad unespetsialistid soovitavad heade uneharjumuste tekitamiseks!

Katkend Eno Raua raamatust "Sipsik":

Siis õpetas vanaema Mardile päris nukkude tegemist. „Nukk tuleb riidest välja lõigata ja siis kokku õmmelda ja täis toppida,” ütles vanaema. „Ja kui kõik valmis on, siis värvitakse nägu pähe ja pannakse lõngast juuksed.”

Nii hakkaski Mart Anule sünnipäevaks nukku tegema. Esimesel päeval tegi keha. Teisel päeval tegi pea. Kolmandal päeval tegi kaks kätt. Neljandal päeval tegi kaks jalga. Aga kõik see oli väga raske ja mitu korda läks nõel sõrme ja see oli väga valus, nii et Mart ükskord isegi nuttis. Aga siis mõtles ta, et Anul on hea meel, kui sünnipäevaks nuku saab. Ja siis õmbles ta pea kehale külge ja siis veel käed ja jalad.

Viimati oli nukk valmis. Aga see ei olnud kuigi ilus nukk. „Pole viga,” ütles vanaema Mardile. „Peaasi, et see on sinu enda tehtud.” Aga Mart oli ikkagi kurb. Ta võttis nuku ja läks teise tuppa. „See pole kellegi õige nukk,” ütles ta. „On mingisugune sipsik.”"


HOIATUS!  lämbumisoht, tulenevalt pikkadest niitidest-kangastest, ei sobi mänguasjaks alla 3 aastastele lastele! Ärge hoidke mänguasja lahtise tule juures või kuumade küttekehade läheduses. Õnnetuse korral helistage: 112 . Eemaldage plastikpakend enne mänguasja andmist lapsele!

Saadavus kauplustes

29,99 €

delivery icon