Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

NAINE, KES IHKAS ÕIGLUST

NAINE, KES IHKAS ÕIGLUST
Galerii

NAINE, KES IHKAS ÕIGLUST

Uppsalas külvab hirmu vägistaja, kes hiilib ohvritele ligi, uimastab nad süstiga, tõmbab koti pähe ja viib siis elajaliku teo lõpule. Toimunud on juba mitu kuritööd, aga keskkriminaalpolitsei mõrvajuurdluse osakond ei ole veel jalgu kõhu alt välja võtnud: Sebastian sõidab ringi mööda Rootsit ning räägib oma raamatutest. Teised uurijad, Torkel, Billy ja Ursula, on hõivatud oma muredega, ainult Vanja töötab ajutiselt Uppsalas ja uurib seda kohutavat juhtumit.

Kui üks vägistamisohvritest surnuna leitakse, tuleb kogu meeskond jälle kokku. Jättes kõrvale omavahelised hõõrumised ja probleemid, asutakse juhtlõngade jälile: selgub, et ohvrid pole juhuslikult valitud. Mis neid ühendab ja miks tundub uurijatele üha enam, et väga paljud inimesed ei taha, et tõde ilmsiks tuleks?

Naine, kes ihkas õiglust” on kriminaalpsühholoog Sebastian Bergmani menuka sarja kuues raamat.

Rahva Raamatu kirjastaja René Tendermann soovitab: “Kuidas saakski häid põnevikke üles lugedes mööda minna Skandinaaviast. Kriminaalpsühholoog Sebastian Bergmani tegemistest jutustava sarja kuuendas raamatus leiab lugeja kõike seda, mida nordic-noir’i austajad hindavad: jõletud kuriteod, ilged kurjategijad ja põnevust 400 lehekülje jagu. Puhas nauding.”

Toode on otsas