Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!

audiobook
Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!
gallery icon
Galerii
Audioraamat
Audioraamat

Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!

Amazonase vihmametsa sügavustes ei elagi rikkumata indiaanlased, vaid evangelistidest usuhullud, kes näppavad palmiokstest ehitatud kiriku generaatori jaoks bensiini, kannavad vimma veel sügavamal metsas redutavate äärmuslike katoliiklaste vastu ja panevad oma külale nimeks New York. Seal pesitseb ka näljane vanaema, kes meie püütud härgkonnad salaja nahka pistab. Igapäevaelusse toovad kohalikud mõnusat suminat sellega, et joovad end vanade naiste kääritatud süljejoogist purju ja pärast kardavad, et valged mehed tulid neilt nägusid küljest ära lõikama.
Ühesõnaga, seal ikka juhtub. Ning loomulikult ümbritseb kogu seda sigrimigrit müstiline loodus, mis haarab endasse ja ei lase enam lahti. Olen end ninast sabani sidunud selle ägeda ja elu täis maailmaga – nüüd viin sinna seiklema ka teisi. Käesolev jutustus aga aitab ehk pigem vaimusilmas Amazonasesse rännata. Siin kaante vahel on mõned lood, mis on aset leidnud seitsme aasta jooksul, mil olen Peruu ja Kolumbia Amazonases elanud ja seigelnud.

Rahva Raamatu digiturunduse projektijuht Kristiina Karu soovitab: “Ivo Tšetõrkini “Reispass” Raadio 2 eetris on juba aastaid olnud mu mõnusaks reisikaaslaseks nii mõnelgi pikemal autosõidul, mistõttu võtsin tema “Minu Amazonase” audioraamatu kuulamisele kohe, kui seda raamatuvalikus nägin. Ja loomulikult olin jälle vaimustuses, sest raamat on ehtne ekskursioon teisele poole maakera! Ivo viib meid läbi Lõuna-Ameerika linnade ja metsiku vihmametsa, rääkides ausalt ja humoorikalt lugusid, mis panevad sind arvama, et oled justkui kuskil troopilises seiklusfilmis, ja sealsed juhtumised hakkavad iseenesest džunglihelide saatel vaimusilmas lahti rulluma. Nii et kui sul on igav või tahad lihtsalt põgeneda argipäeva hallusest, siis vali kuulamisele “Minu Amazonas” ja lase end ära võluda! Tean, et nii mõnigi sõber, kellele raamatut soovitasin, võttis selle audioraamatu kuulamisel ette planeeritust hoopis pikemaid jalutuskäike ja isegi olin igal kuulamiskorral nägu naerul.”

Kuula tasuta!

check
Esimesed 14 päeva tasuta
check
Piiramatult audioraamatuid
check
Kuula internetiühenduseta
check
Võid tühistada igal hetkel
check
Edaspidi 12.99 € kuus