Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Menopausi manifest
gallery icon
Galerii

Menopausi manifest

New York Timesi menuraamatu „The Vagina Bible“ autorit dr Jen Gunterit on nimetatud nii maailma kuulsaimaks ja otsekoheseimaks günekoloogiks kui ka üheks kõige kirglikumaks naiste tervise eest kõnelejaks. Raamatus „Menopausi manifest” kirjeldab ta teadusele tuginedes menopausi ning kummutab faktidele toetudes iganenud müüte ja valearusaamu. Lisaks teeb ta haarava ajaloolise ülevaate ja annab asjatundlikke nõuandeid.

Menopaus on ettearvamatu, kuid see pole haigus – see on vältimatu muutus, nagu puberteetki. Me ei tohi jätta naisi tervisemurede ja vasturääkivate teadmistega üksi ning peame sarnaselt puberteediga rääkima ka menopausist aastaid enne üleminekuikka jõudmist. Teadmine sellest, mis toimub, miks see toimub ja mida sellega ette võtta, annab meile enesekindlust, rahu ja julgust.

Dr Jen Gunter kummutab avameelselt ja humoorikalt naisi alavääristavad süüdistused, tõstab menopausi ümbritseva saladusteloori ja toob välja kõik selle, mida me peaksime teadma: üleminekueast, kuumahoogudest, unehäiretest, seksist ja libiidost, depressioonist ja meeleolumuutustest, iganenud teraapiatest, südame tervisest, kaalust ja lihasmassist, regulaarsest tervisekontrollist ja paljust muust! Raamatust leiate praktilisi teadmisi ja juhiseid, mis muudavad põhjalikult naiste arusaama menopausist ja annavad kinnitust, et elu muutub paremaks!

Saadavus kauplustes

28,99 €

delivery icon