Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Maja taevasinise mere ääres

audiobook
Maja taevasinise mere ääres
gallery icon
Galerii
Audioraamat
Audioraamat

Maja taevasinise mere ääres

Maagiline saar. Ohtlik ülesanne. Põletav saladus.

Linus Baker elab vaikset, üksildast elu. Ta on neljakümneaastane ja elab tillukeses majas koos turtsaka kassi ja vanade vinüülplaatidega. Maagiliste Noorte Hoolekandeosakonnas menetlejana töötav Linus veedab oma päevi, hoolitsedes nende laste heaolu eest, kes elavad valitsuse sanktsioneeritud orbudekodudes.

Kui Linus kutsutakse ootamatult Eriti Kõrge Kõrgema Juhtkonna ette, usaldatakse talle kummaline ja salajane ülesanne: reisida Marsyase saare orbudekodusse, kus elavad kuus ülimalt ebatavalist last. Linus peab saama võitu oma hirmudest ja välja uurima, kas nad toovad või ei too endaga kaasa maailma lõpu.

Aga need lapsed ei ole saare ainus saladus. Nende hooldaja on šarmantne ja karismaatiline Arthur Parnassus, kes on valmis kõigeks, et oma hoolealuseid kaitsta. Kui Arthur ja Linus lähedasemaks saavad, paljastuvad pikalt hoitud saladused ja Linus peab valima: kas hävitada üks kodu või vaadata kogu maailma leekidesse lahvatamas.

Lummav ja meisterlikult jutustatud „Maja taevasinise mere ääres” räägib sellest, mida tähendab leida ühest ootamatust paigast pealtnäha täiesti ootamatu perekond ja mõista, et see ongi sinu perekond.

“Jutustus juhuslikult leitud perekonnast, mis puudutab lugejat südamepõhjani välja. Raamatusõbrad naudivad Klune’i vaimukust ja originaalset lähenemist.” ―Publishers Weekly (esiletõstetud kommentaar)

“Armas narratiiv küsimuste esitamise väärtusest ja inimestele (eriti lastele) turvalise, kaitstud ja ehedat isiksuse arengut pakkuva keskkonna loomise olulisusest. Laskmata end mõjutada eelarvamustest, eriti neist, mis on juhtumikirjeldustes.” ―Booklist

“Rõõmupakkuv lugu ise endale valitud perekonnast ja vähemuste väärtustamise olulisusest. ―Library Journal

TJ KLUNE on endine kindlustusjuhtumite analüüsija, mitmete noorteromaanide autor ja Lambda Literary kirjandusauhinna (2014) võitja. “Maja taevasinise mere ääres” on tema esimene täiskasvanutele mõeldud teos, mis on võitnud juba paljude lugejate ja raamatukriitikute südamed:

  • Publisher's Weekly "2020. aasta kevade oodatuim raamat"
  • New York Times’i menuraamat
  • The 2021 RUSA Reading List: omakategooria võitja
  • Alex Award 2021 võitja
  • Mythopoeic Awards 2021 võitja

Kuula tasuta!

check
Esimesed 14 päeva tasuta
check
Piiramatult audioraamatuid
check
Kuula internetiühenduseta
check
Võid tühistada igal hetkel
check
Edaspidi 12.99 € kuus