Rahva Raamat logo
Categories
Rahva Raamat logo
Categories
Books
E-books
Games
Stationery
Gifts
Home & Garden
Beauty
Music & Movies
Electronics

Shipping is free

MAITSEPÄRAND. A LEGACY OF FLAVOURS

MAITSEPÄRAND. A LEGACY OF FLAVOURS
Gallery

MAITSEPÄRAND. A LEGACY OF FLAVOURS

Prantsusmaal elav eestlanna, rahvusvahelise jälgijaskonnaga toidublogija Maria Bessières toob kakskeelses (eesti-inglise) kokaraamatus lugejani retseptid läbi põlvkondade, aastaaegade ja kodude. Enda ja oma raamatu kohta kirjutab autor:

„Kolides Eestist Prantsusmaale oli toidul oluline roll siin oma kodu loomisel. See oli see osa Eestist, mille sain kaasa võtta ilma kolimiskastideta. Retseptid ja maitsed, millega kasvasin üles mina, on muutunud selle võrra olulisemaks nüüd, kui mul on oma perekond, kellele need edasi kanda. Kasutades samu tooraineid, maitsekooslusi ja retsepte, saavad mu lapsed süüa mu vanemate ja vanavanemate toite ning hoida seeläbi sidet oma Eesti juurte ja perekonnaga. Siin raamatus on kokku kogutud ühelt poolt minu nostalgiline Eesti, lapsepõlve toitude ja maitsetega, ning teisest küljest prantsuse retseptid, mis on Prantsusmaal elades ja oma kodu luues saanud meie köögi lahutamatuks osaks. Minu toit on lihtne, hooajaline ja kodune ja see raamat on selle peegeldus. See on retseptide kogumik, ühendamaks erinevad põlvkonnad, nendelt, kes olid enne mind, neile, kes tulevad pärast. See on isiklik, sest toit ongi isiklik. Toit on traditsioonid, kultuur ja pärand.“

Maria Bessières (neiupõlvenimega Kross) on armastatud toidublogija, keda saab jälgida nii Instagramis kui isiklikus blogis. Kakskeelne kokaraamat on rõõmusõnum kõigile tema jälgijatele üle kogu maailma, samuti Eesti lugejale, kelle jaoks näitleja ja kirjanike perekonnas kasvanud Maria raamat on kindlasti meeldiv üllatus.

Stock availability

€45.99

For loyal customer

€43.69