Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

MAA JA TAEVA MAAGIA. VAATAME TULEVIKKU

MAA JA TAEVA MAAGIA. VAATAME TULEVIKKU
Galerii

MAA JA TAEVA MAAGIA. VAATAME TULEVIKKU

Villu Põldma (29. 09.1943) on eesti astroloog, kes spetsialiseerunud peamiselt isiku- ja riigiastroloogiale. Sünnikaarte ja horoskoope hakkas ta koostama 1970ndate keskpaiku.

Põldma on avaldanud ajakirjanduses otsekoheseid ja täpseid seisukohti olevast ning tulevast. Seda on võimalik tagantjärele hästi hinnata.

Tuntud astroloog on avaldanud ka mitmeid raamatuid: „Eesti ajalugu ja tulevik kosmilistes rütmides: kuidas kalendri abil ennustada ja ajaloost õppust võtta”, Viljandi 1997. „Elustatud mütoloogia õpik. I osa” ilmus Tallinnas 1999. aastal. Koos Liis Õigusega on ta koostanud „Indiaanlaste loodushoroskoobi”, Tallinn 1999. „Maa-maagia: loodushoroskoop” ilmus 2001.

Käesoleva kogumikus avaldatud materjal põhineb indiaanlaste loodusest saadud teadmistel ja kogemustel, kes nagu ka teised loodusrahvad, ammutasid need vahetult end ümbritsevast loodusest.

See Ilmselt pole neil teadmistel muud autorit kui tuule- ja ilmakaare vaimud, loomad ja taimed. Samuti on selgitatud mütoloogiliste tekstide sisu ja otstarvet muinasajast.

Raamatu autor täidab siinkohal vaid nende teadmiste ja kogemuste vahendaja rolli. Muidugi võib ka tänapäeva inimene kasutada raamatus esitatud loodusrahvaste tarkusi oma elu korraldamiseks.

Kogumikus kirjeldatud taevatarkused on inimkonna poolt pika ajaloo jooksul talletatud ja ilmselt ka üle kontrollitud ning omaks võetud hoolimata kirikust ja riikide valitsustest, kes püüdsid muinasteadust rahva hulgast isegi inkvisitsiooniga välja juurida.

Aga ka tänapäeval on inimesi, kes loodusvaimudega vestlevad. Kuidas nemad seda teevad, on nende saladus. Mõni peab seda kindlasti muinasjutuks. Eks lugeja saab raamatu sisuga tutvudes oma arvamuse kogu sellest loost ise kujundada.

Saadavus kauplustes

21,99 €

Püsikliendile

20,89 €