Rahva Raamat logo
Kategooriad
 • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad
LINNU LOOD
Galerii

LINNU LOOD

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

Linnu on väike tüdruk, kellel on erakordne lapsepõlv. Ja kuigi iga lapse elu on eriline, ei juhtu just tihti, et terve tirtsuaeg saadab sind kahe kodu ballaad: üks kodu on üksikus majas kauge paksu metsa sees ja teine sootuks presidendilossis.

Selles raamatus on muinasjutud päriselust. Sa saad teada, missugused mängud ja kaaslased on tüdrukul, kelle koju teisi lapsi just tihti ei satu, sest tee lõpeb tema kodu juures otsa. Või millise pöörde võtab metsaelu siis, kui sinu isa ootamatult presidendiks valitakse.

"Täname erakordse lasteraamatu eest! Meie pere lastest noorim, 4a tirtsuke Elinor vaimustus raamatust kohe kui olime paar lauset ette lugenud. Ja nii oleme raamatut juba 5-6 korda lugenud. Laps nõuab ka oma lemmiklugusid nagu Linnu ja mootorratas, ödevent jt. Armsad, lihtsad lood, ühtviisi arusaadavad väikelapsele ja lapsevanemaile Erakordselt kaunid illustratsioonid! Et meie perele pole võõras ei leivategu, peenarde tegemine ja metsaandide korjamine, tegi raamat südame eriliselt soojaks. Ka meie armastame metsa ja Eestimaa imelist loodust."
Astrid Ja Margus Lääne Virumaalt

  Saadavus kauplustes
  16,90 €

  10,12 €

  -40%
  Jaga