Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

LIISU, LEENU JA KUUKS
Galerii

LIISU, LEENU JA KUUKS

Selles raamatus kohtub lugeja Läänemaal Sepa talus elavate õdedega, kes on juba tuttavad eelmisest raamatust „Leenu ja Liisu lood”. Leenu on nüüdseks ammugi koolilaps, Liisu läheb kooli ning peres kasvab väike õde, keda hüütakse Kuuksiks.

Milline on tänapäeva maalapse elu, saad kuulata kas unejutuks või lugeda ise.

Kui elad maal, pead arvestama hoopis teistsuguste asjadega kui linnas. Siin läheb kindlasti tarvis kummikuid ja vihmakindlaid riideid, taskulampi, igasuguseid tööriistu: saagi, kirvest, labidat, reha, kõblast, traktorit ja käru. Ka paati – kui meri on ligidal. Igas peres, kus on lapsed, peab olema auto, sest bussid käivad mõni kord päevas ja ainult Haapsallu, Kiidevasse või Puise. Maal läheb tarvis palju rohkem asju kui linnas, sest siin käib elu nii toas kui õues. Ka halva ilmaga tuleb väljas tööd teha. Nii linna- kui maalapse kodus on arvuti, telefon ja telekas ning koolis õpitakse samu asju, aga iga koolivihiku, köharohu ja trennitossude pärast tuleb sõita linna. (9. „Hilissügisel”)

Kui laulad kaasa meie „Vihmalaulu”, mängid sõpradega jõulumuinasjuttu või „Sepa talu lauamängu”, saad ka ise osaleda selles maailmas, kus Liisu, Leenu ja Kuuks iga päev elavad.

Saadavus kauplustes
14,99 €

9,99 €

-33%

Püsikliendile

9,49 €