Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

KULTUUR MEIE ÜMBER

Sõna „kultuur” kasutatakse harilikult tähistamaks erinevaid kunstivorme, nagu näiteks muusika, tants, kirjandus või teater. Kuid kultuur on ka midagi muud kui ooper ja kujutav kunst. Kultuur on ka see, kuidas inimesed elavad, nende tavad ja kombed. See omanäoline lühientsüklopeedia tutvustabki kultuuri selle sõna laiemas tähenduses. Teekond viib läbi kirjandusajaloo, muusika mitmekesisuse, kunsti kujunemise, huvitava arhitektuuri ning võimsa teatrikunsti. Saad lugeda ka põlvest põlve kulgenud lugudest ja traditsioonidest, haridusest, usunditest ja pühadest ning poliitilistest ideedest. Raamat pakub lisaks paljudele faktidele rohkelt illustratsioone ja seletusi, mis kõik kokku loovad ulatusliku ja põhjaliku taustaga kultuuripildi. ###

Autoritest

Fiona MacDonald on ajaloolane, kes on lastele kirjutanud üle 100 erineva raamatu, mille teemad ulatuvad arhitektuurist religioonini. Tema raamatute hulka kuuluvad näiteks Elava ajaloo sarja väljaanded ning Sissevaade: keskaegne kirik.
Antony Mason on keeleteadlane, kes on kirjutanud üle 50 raamatu ning seda nii erinevatel teemadel nagu kunst ja sport. Eriline huvi on tal tõlkimise vastu. Tema raamatute hulgas on Dorling Kindersley lasteentsüklopeedia, Avastuste atlas ja 20. sajandi 70 imet.

Toode on otsas