Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Kinnisvarakelmus
gallery icon
Galerii

Kinnisvarakelmus

Francis Reboul on üüratult rikas Marseille’ ärimees, kes tahab magusale maatükile Vahemere kaldal püstitada ilusad tagasihoidlikud elumajad. Paraku viskavad maale silma ka paar jõukat konkurenti, kellel mõlgub mõttes koletult kõrgete hotellide ehitus ja kelle meetodid on pehmelt öeldes nurjatud.

Reboul kutsub alatute konkurentidega tegelema sarmika võrukaela Sam Levitti, eksperdi meisterlike kuritegude alal, kes alles natuke aega tagasi Reboulilt endalt kolme miljoni dollari väärtuses veine sisse vehkis. Ja loomulikult sõidab Sam Marseille’sse, suutmata vastu panna Provence’i mõnusale ilmale, bouillabaisse’ile ja veinile, rääkimata võimalikust närve kõditavast seiklusest. „Kinnisvarakelmus” on raamatu „Veinirööv” (Tänapäev, 2013) järg, kus panused lähevad nii suureks ja mäng nii ohtlikuks, et klaas külma rosé’d võib lugedes lauaservale soojenema ununeda …

Peter Mayle sündis 1939. aastal Inglismaal, kolis 1980. aastate lõpus Provence’i ja sai kuulsaks seda maalilist Prantsusmaa piirkonda kirjeldavate romaanide ja reisikirjadega. Muu hulgas on Mayle raamatute „Aasta Provence’is” ja „Hea aasta” autor. Esimene pälvis 1989. aastal parima reisiraamatu tiitli, viimase põhjal on tehtud populaarne mängufilm, peaosades Russell Crowe ja Marion Cotillard. Aastal 2002 sai Mayle prantsuse kultuuri tutvustamise eest Auleegioni ordu rüütliks.

close icon

Toode on otsas