• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

KALI BRIIS - CLOUDY WITH A CHANCE OF BRIIS (2018)CD
Galerii

KALI BRIIS - CLOUDY WITH A CHANCE OF BRIIS (2018)CD

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

"Värske albumi esiksingel "The Curse" on varasemale loomingule sarnaselt energiline ja äreva heliga, kuid ei iseloomusta detsembris ilmuvat plaati tervikuna. Plaadil on iga lugu ise nägu, olen ammutanud inspiratsiooni nii r’n’b-st, soulist, technost kui ka IDM-ist,” rääkis Olonen pikalt töös olnud stuudioalbumist “Cloudy with a Chance of Briis”.

Artistinime Kali Briis kandev laulja ja produtsent Alan Olonen on viimased viis aastat tegutsenud koos laulja/klahvimängija Laura Junsoni ja stuudiotehnik/kitarrist Erko Niiduga ning erinevate tuntud Eesti muusikutega, nagu Kaarel Kuusk, Tõnu Tubli, Hans Kurvits ja Karl-Markus Kohv.

Pakatava energia, eklektiliste biitide ja soul’ist inspireeritud vokaaliga Kali Briis on võitnud Eesti Muusikaauhindadel Aasta alternatiiv/indie-albumi tiitli (“Say Whaat? 2013), pääsenud Eesti Laulu finaali singliga “Idiot” (2015) ja andnud välja viis muusikakriitikute poolt kõrgelt hinnatud ja raadiotes mängitud albumit, rääkimata lugematutest täismajadele esitatud kontsertidest.

Cloudy with a Chance of Briis:

1. Submarine

2. Zultan

3. The Curse

4. Low Battery

5. Keeper feat. Laura Juno

6. Buy Happiness

7. Play Me feat. Laura Juno

8. Cloudy

    Toode on ajutiselt otsas

    Jaga