Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

KAARDIMÄNG SABOTEUR
Galerii

KAARDIMÄNG SABOTEUR

Sa töötad pöialpoisina kaevanduses ja Sind innustab mitte ainult suur armastus töö vastu, vaid ka teadmine, et võid leida maapõuest salakambritesse peidetud kulda. Pöialpoiss-kaevuri elu ei ole meelakkumine — vahel juhtub, et keegi Sinu kolleegidest üritab takistada teisi mängijaid kulda leidmast. Ja see ei ole veel kõik — kui Sa vaid teaksid, kes kaasmängijatest on Sinuga ühes paadis, kes aga töötab teie vastu. Selle üle saab otsustada mängu käigus kaasmängijate tegevuse järgi...

Mängu ajal käivad mängijad kordamööda lauale kaarte, millest moodustuvad maa-aluse kaevanduse käigud. Kaevanduse sissepääsu juurest tuleb sammhaaval liikuda kolme kambri poole. Ainult mõned saavad mängu käigus teada, millises neist peitub tegelikult otsitav kuld. Keegi ütleb pärast salakambri kaardi piilumist, et ta teab, kus on otsitav kuld, kuid kas tema sõnu saab uskuda? Kui ta on sabotöör, juhib ta teised tupikusse ja siis on juba liiga hilja, et jõuda õige kambrini. Kui Sa arvad end teadvat, kes mängijatest on sabotöörid, võid Sa nende seatud lõkse vältida. Samas saavad sabotöörid lõhkuda Sinu töövarustust, mistõttu oled sunnitud oma käigukorra vahele jätma, kuni Sa ise või keegi kaasmängijatest Sinu töövahendid ära parandab. Ka sabotööride elu ei ole kergete killast — et neid kohe mängu alguses blokeerima ei hakataks, peavad nad jätma mulje, et nad on head kaevur-pöialpoisid. See on aga ülimalt raske, sest iga kord, kui jätad välja käimata mõne tupikukaardi, liiguvad teised lähemale lõppeesmärgile ja Sina võid jääda pika ninaga.

Proovige seda lõbusat mängu, mis sobib hästi igas vanuses mängijatele! Mängu käigus tekib kindlasti palju lõbusaid ja koomilisi situatsioone. Kuidas õnnestub mängijatel on tegelikke plaane varjata, või vastupidi, veenda teisi oma heades kavatsustes? Mida rohkem mängijaid, seda rohkem etteaimamatust, lusti ja segadust!

Mängu kestvus: 30 min
Mängijate arv: 3-10
Soovituslik vanus: 8+

Saadavus kauplustes

11,99 €

Püsikliendile

11,39 €