Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

JUMALIK MÄRK
Galerii

JUMALIK MÄRK

„Ja kuidas mul siiani läinud on?“ 

„Üle ootuste hästi.“
„Jah?“ muheleb Karin.
„Nojah. Esimesest hetkest peale olete olnud tarmukas ja julge. Helistate võõrale, annate koduse aadressi, istute küsimusi esitamata autosse ja lasete end metsa sõidutada. Elukindlustuslepingut ei julgeks ma küll teiega sõlmida. (Mees naerab.) Olete riskianalüütikute õudusunenägu, aga psühholoogina pean teid tunnustama. Mõõdukas särts kombinatsioonis kuulekusega. Võib vaid ette kujutada, mida te organiseeritud kollektiivina veel korda suudate saata!“

Novellikogu „Jumalik märk“ jutustab lugusid kaasaegsest naisest, kes näiliselt üsnagi rutiinsete tegevuste keskel omamoodi unenäolistesse olukordadesse satub. Jutustamislaadilt tundub autori pilk justkui leebelt irooniline, aga võta sa kinni, kellele see hääl üldse kuulub? Kas autorile endale või hoopiski ühiskonnale, kes peategelasele justkui igal sammul püüab mõista anda, et ootab temalt pisut enam, kui tal pakkuda on.

Loe katkendit raamatust Rahva Raamatu blogist!

Armin Kõomägi soovitab: “Selles mõttes eriline raamat, et kõikide juttude peategelane on üks – Karin. Ning see, millise hõrgu huumorimeele ja kergelt nihkes reaalsustajuga toob Ester Urbala lugejateni Karini väikseid seiklusi ongi selle raamatu peamine külgetõmbejõud. Haruki Murakami ja uriiniproov, Mahleri viies sümfoonia ja Keno loto. Sellised on elu ja selle rekvisiidid Karini maailmas.”

Saadavus kauplustes
17,99 €

8,99 €

-50%

Püsikliendile

8,54 €