Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

JUMAL KÕNELEB SINU ARMASTUSE KEELT

JUMAL KÕNELEB SINU ARMASTUSE KEELT
Galerii

JUMAL KÕNELEB SINU ARMASTUSE KEELT

Menukisarja „Armastuse viis keelt“ autor dr Gary Chapman väidab, et armastus inimsuhetes on Jumala armastuse peegeldus. Miks siis mõned inimesed tunnevad Jumala armastust väga sügavalt, teised aga end Jumalast nii kaugel olevat, et kahtlevad Tema olemasolus või ei usu Teda üldse? Gary Chapman ütleb, et vastus peitub armastuse enda olemuses. Armastus pole soolokogemus. Armastus nõuab nii armastajat kui armastusele vastajat. Aga kui Jumal on taevane armastaja, miks siis iga Tema loodud olend seda armastust ei tunne? 

Kõige sagedamini mõjutab inimese jumalaotsingut kultuur. Kui meie kultuur ütleb: „See tee viib Jumala juurde,“ siis kipume sedamööda edasi minema. Kuid armastus on südame ja hinge, mitte aga rituaali või religiooni küsimus. Sarjas „Armastuse viis keelt“ (sarja raamatud paaridele, meestele, lastele ja teismelistele on ilmunud ka eesti keeles) õpetab Gary Chapman inimliku armastuse erinevaid keeli. Kui inimene on tõepoolest tehtud Jumala näo järgi, siis peaks ju kõik viis (ja rohkemgi!) armastuse keelt väljenduma Jumala iseloomus ja olemuses. Kui kuulame Jumalat oma südamekeeles, tunnetame Tema armastust kõige lähemalt. 

Dr Chapmani eesmärk on suunata lugejaid uurima võimalust, kuidas kõnelda Jumalaga erinevates armastuse keeltes ning sellega avardada oma arusaamist Jumalast ja kaasinimestest.

Saadavus kauplustes

18,35 €

Püsikliendile

17,43 €