Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ISEÄRALIK KONNAPOEG
Galerii

ISEÄRALIK KONNAPOEG

Kui konnapoeg sünnib teist värvi nahaga kui teised konnapojad, siis mida see tema jaoks tähendab? Kraavikaldal ringikalpsamine tuleb tal ju sama hästi välja kui õdedel-vendadel. Konnaema pole aga sugugi kindel, et see iseäralik tegelane temale kuulub. Omaks ei kipu meie konnakest tunnistama ka vesirotiemand ega kõrvahargiisand. Kas peabki see väike taevakarva lapsuke eluks ajaks üksinda takjalehe alla konutama jääma? Ei sugugi - ka tema jaoks leiduvad kodu ja sõbrad, kelle silmad ta oma kohaloluga särama paneb.

Ajatu, südamlik ja sügavamõttelise sisuga lasteraamat armastatud eesti lasteautori Kaie Ilvese sulest. Raamatusse on pildid joonistanud staažikas illustraator Ülle Meister.

„Iseäralik konnapoeg“ sobib ettelugemiseks juba päris pisikesele lapsele, aga on hea ka kooslugemiseks lapsega, kes on harjutamas lausetasandil lugemistehnikat. Trükitähtedes font toetab tähtede õppimist.

Loe ka eelmist raamatut pisimutukate seiklustest, milles "Väike roostikukaru" elab üle veeuputuse.

Raamatu ilmumist on toetanud Eesti Kultuurkapital.

Loe intervjuud raamatu autoriga Rahva Raamatu blogist!

Margus Välja soovitab: "Terased ja asjatundlikud loodusvaatlused, sealhulgas ilusate ja põnevate kodumaiste taimede ja nende nimede väikesele lugejale tuttavaks kirjutamine loovad oma erilise õhustiku. Emakeele rikas sõnavara peaks lugejate sihtrühmale olema teose üks arendavamaid väärtusi."

Saadavus kauplustes

10,99 €

Püsikliendile

10,44 €