Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

INIMKEHA. KASUTUSJUHEND ASUKALE

audiobook
INIMKEHA. KASUTUSJUHEND ASUKALE
gallery icon
Galerii
Audioraamat
Audioraamat

INIMKEHA. KASUTUSJUHEND ASUKALE

„Meile on terveks eluks antud kasutada üksainus keha ja ometi pole suuremal osal meist sisuliselt aimugi, kuidas see toimib ja mis selles toimub. Selle raamatu eesmärk on saada sotti ühest erakordsest kaadervärgist – inimesest.“

Menuraamatuks osutunud ja auhindu võitnud „Kõiksuse lühiajalooga“ saavutas Bill Bryson midagi esmapilgul võimatut, muutes maailma toimemehhanismide taga peituva teaduse miljonite inimeste jaoks nii arusaadavaks kui ka meelelahutuslikuks.

Nüüd keskendab ta oma tähelepanu inimkeha, selle toimimise ja iseenese tervendamise tähelepanuväärse võime tutvustamisele. Erakordseid fakte ja hämmastavaid lugusid täis „Inimkeha. Kasutusjuhend asukale“ on geniaalne ja pööraselt vaimukas katse mõista meie füüsilise ja neuroloogilise toimimise imet.

„Kõiksuse lühiajaloo“ suurepärane jätkulugu paneb lugeja imetlema seda, kes me oleme, ning ikka ja jälle omaenda olemasolu imetabasuse üle hämmastust tundma.

„Ma sain teada, et me kujutame endast midagi oodatust oluliselt keerulisemat ja imelisemat, tihtipeale ka palju salapärasemat. Ausõna, tegelikult pole olemas imelisemat lugu kui lugu meist endist.“

Rahva Raamatu turundusjuht Annika Altmäe soovitab: “Mitu tonni toitu me elu jooksul sööme? Miks meie jalad pärast pikka jalutuskäiku valutavad? Kui mitu meetrit juukseid sul elu jooksul kasvatada õnnestub? Kuidas ja miks me valu tunneme? Kõigile neile ja tuhandetele teistele sinu keha puudutavatele küsimustele saad vastuse Bill Brysoni populaarteaduslikust audioraamatust. Kuigi teose 18-tunnine pikkus võib sind esialgu eemale peletada, siis humoorikalt ja üldse mitte kuivalt kirjutatud tekst muutis nii mõnegi jalutuskäigu ootamatult pikemaks. Erakordseid fakte ja uskumatuid tõsielulisi lugusid täis raamat annab suurepärase ülevaate inimkeha toimimise kõige olulisematest aspektidest ja pisematestki nüansidest.”

Kuula tasuta!

check
Esimesed 14 päeva tasuta
check
Piiramatult audioraamatuid
check
Kuula internetiühenduseta
check
Võid tühistada igal hetkel
check
Edaspidi 12.99 € kuus