Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

IISRAEL. MEDINAT YISRAEL
Galerii

IISRAEL. MEDINAT YISRAEL

Kas tead, kui vana on Iisraeli riik ja millises maailmajaos ta asub? Millise kolme religiooni juured siin asuvad? Miks kannab Surnumeri sellist nime ja mis juhtub, kui selles ujuda? Mida tähistab nutumüür, kes ja miks nutab ning miks on elu Iisraelis tihti rahutu?

Iisraeli iseloomustavad kõikvõimalikud kontrastid nii ühiskonnas kui ka geograafias: päevateekonna jooksul võib nautida mägede rohelust, merede sina, kõrbete vaikust ja valgust, suurlinnade tulesid, idamaiseid turge ning kõrgtehnoloogilisi ahvatlusi. Siia jäävad maakera madalaim paik ja mägikoopad, kus tegutses juba ürginimene. Iisraeli rahvastikki on uskumatult kirju nii oma päritolu, maitse-eelistuste kui ka emakeelte poolest. Iidne kultuur ja traditsioonid segunevad Iisraelis moodsa ja edasipürgiva ellusuhtumisega ning e-kirju vahetatakse siin keeles, milles kirjutasid juba vanaaja prohvetid. Seda keerulise saatusega maad tutvustab sulle Kristel Karu-Kletter, psühholoog, kes on elanud perega aastaid Iisraelis ja räägib kodus heebrea keelt.

Raamat „Iisrael“ kuulub 10–14-aastastele noortele mõeldud teabesarja „Colourful World“, mis tutvustab maailma riike, nende loodust ja kultuuri, ajalugu ja poliitilist süsteemi, eluviisi, tähtsamaid linnu ning vaatamisväärsusi.

Toode on otsas