Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ELUMUUTUSED
Galerii

ELUMUUTUSED

Iga inimese elus tuleb aegajalt ette muutusi, mis alati ei ole meeldivad. Paljud ei suudavad pingelisi eluhetki ennast kahjustamata üle elada. Kas muutused on võimalikud, kui oled õigelt elurajalt kõrvale kaldunud? Õnneks siiski inimesed võivad muutuda!
Raamat "Elumuutused" on eelkõige inimsuhetest ja olulistest eluhetkedest, kus tuleb allakäiguspiraalilt kõrvale astuda. Kunagine kolhoosi agronoom Jaan on Eesti iseseisvumisel töö kaotanud ja temast on saanud kasutu külajoodik. Tema naine Reet ja lapsed on püüdnud meest muuta, kuid tulutult. Lõpuks õnnestub tagasipöördumine normaalse elu juurde tänu nelja aastasele lapselapsele. Peresuhted normaliseeruvad ja elul on jälle eesmärk. Reet jätkab õpinguid, lõpetab keskkooli ja plaanib psühholoogiat õppida. Jaan saab tööd ja tema karjäär on peadpööritav – poole aastaga saab temast riigifirma asedirektor.
Teine tegelasliin on seotud mehega, kes on 30 aastat tagasi kaotanud liiklusõnnetuses oma naise ja tütre. Mõistetavalt ei ole ta elus üleliia palju rõõmsaid hetki. Kõik muutub, kui ta tutvub noore proviisoriga. Paljudel on kahtlusi, kas suhe 50+ mehe ja alla kolmekümnese naise vahel on perspektiivikas. Neil endil küll selles osas kahtlusi ei ole. Kaks inimest saavad õnnelikuks olenemata tavatult suurest vanusevahest.

Toode on otsas