Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ELON MUSK. TESLA, SPACEX JA RÄNNAK ULMELISSE TULEVIKKU

ELON MUSK. TESLA, SPACEX JA RÄNNAK ULMELISSE TULEVIKKU
Galerii

ELON MUSK. TESLA, SPACEX JA RÄNNAK ULMELISSE TULEVIKKU

Raamatus „Elon Musk: Tesla, SpaceX ja rännak ulmelisse tulevikku“ annab kogenud tehnoloogiaajakirjanik Ashlee Vance avalikkusele esimest korda realistliku ülevaate maailma ühe hulljulgeima ettevõtja erakordsest elust ja tegevusest.
Autor, kellel oli eksklusiivne võimalus rääkida nii Muski kui ka tema pereliikmete ja sõpradega, jälgib mehe teed alates karmist lapsepõlvest Lõuna-Aafrikas kuni jõudmiseni maailma äritippude hulka.
Vance küsitles ligi kolmesada inimest, et panna kirja Muski maailma muutvate ettevõtete – PayPali, Tesla, SpaceXi ja SolarCity – pöörased tekkelood ning iseloomustada meest, kes on uuendanud tööstust ja süstinud sellesse tublisti uuenduslikkust, samal ajal endale hulgaliselt vaenlasi kogudes.
Vance väidab, et Musk – üks kõige ebatavalisemaid ja hämmastavamaid suurkujusid ettevõtluse ajaloos – on kaasaegne kombinatsioon sellistest legendaarsetest leiutajatest ja töösturitest, nagu Thomas Edison, Henry Ford, Howard Hughes ja Steve Jobs.
Rohkem kui ükski teine tänapäeva ettevõtja on Musk suunanud oma energia ja tohutu varanduse avastamaks tulevikku, mis on rikas ja sama kaugeleulatuv nagu teadusliku fantastika kuldaja visionääride unistused.

*******************************************************************

„Ashlee Vance annab meile pingelise ja hämmastavalt elava reportaaži Elon Muski kerkimisest ärimaailma tippude hulka. See on põhjalik portree mehest, kes mõjutab inimkonna tulevikku võib-olla rohkem kui kes iganes teine. Kui Musk suudab muuta Marsi inimesele võimalikuks elukeskkonnaks, saab sellest alguse tolle planeedi asustamise lugu.“ 

Brad Stone, menuki „The Everything Store: Jeff Bezos and the Age of Amazon“ autor


„Elon Musk on mulle südamelähedane tüüp: riskija, keda ei heiduta tagasilöögid ja keda innustab inimkonnale särava tuleviku kindlustamine. Ashlee Vance’i suurepärane biograafia võtab kokku Elon Muski uskumatu eluloo ja annab edasi tema allasurumatu loomuse.“

Richard Branson, Virgin Groupi asutaja

„Rohkem kui ükski teine ettevõtja pärast Steve Jobsi seab Elon Musk saavutuste lati nii kõrgele ja näitab, mis on tehnoloogia vallas võimalik. Meil on vedanud, et maailmas on Elon Muski näol olemas tõeline Tony Stark ja selles raamatus on esimest korda tema lugu haaravalt esitatud.“

Marc Andreessen, riskikapitalist ja WWW alusepanija

„Ashlee Vance lubab heita otsekohese ja selge pilgu mehele, kes on pidanud olema ikka ja jälle peksupoisi rollis, esitades väljakutse vana tüüpi mõtlemisele ja muutes maailma. Ma tahaksin näha seda, kes selle raamatu läbi loeb ega saa innustust seada oma pilk ja eesmärgid pisutki kõrgemale.“

Tony Fadell, iPodi ja iPhone’i looja, Nest Labsi tegevjuht


„Elon Musk on meie aja üks julgemaid tõelise ettevõtlusvaimu esindajaid. Tema äärmine intelligentsus, väsimatu ind ja raudkindel usk oma julgetesse ideedesse kindlustavad selle, et kogu ühiskond on tänu tema pingutustele muutumas ja sellest kasu saamas. „Elon Musk“ on mõjus, algallikaile tuginev teos, mis lubab lugejal piiluda Tesla, SpaceXi ja SolarCity tekkeloo kulisside taha ning paljastab selle, kuidas Elon töötab, et tema kirest ajendatud pingutused vilja kannaksid. Tegemist on erakordse inimesega, kes muudab maailma, ning Ashlee Vance’i raamat pakub otsest kinnitust sellele, kuidas Eloni uuenduslikud ideed on tekkinud ja sündinud ning nüüdseks õitsele puhkenud.

J. Craig Venter, PhD, inimgenoomi järjestuse avastaja ja sünteetilise elu looja

Toode on otsas