Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

EHK MEIL ÕNNESTUB
gallery icon
Galerii

EHK MEIL ÕNNESTUB

Ta on seksikas ärimees, kellel on ülesannete nimekiri – ja temake tõusis just selle nimekirja kõige ülemisse otsa.

Kui kokana töötav Abby de Messiéres naaseb koos õega Silver Islandile, et hiljuti siitilmast lahkunud ema poolelijäänud asjad korda ajada, eeldab ta, et pärib oma ema restorani ja nende lapsepõlvekodu, ega oska arvatagi, et nad avastavad hoopis poolõe, kelle olemasolust nad kunagi teadlikud polnud, ja nägusa suvitaja nende ema maja terrassil.

Töönarkomaan Aiden Aldridgeʼi oli Silver Islandile puhkusele saatnud temast palju noorem õde, keda ta pärast nende vanemate surma kasvatas ja kes andis vennale kaasa „Võta vabalt ülesannete nimekirja” ja käsu hakata endale elama. Pärast pikki aastaid, mil ta on olnud keskendunud vaid oma õe heaolule, on Aiden pimestatud vabahingelise ja imekauni Abby meeletust veetlusest.

Aiden ei pruugi elu vabalt võtmise kohta kuigi palju teada, kuid ta oskab suurepäraselt silmapaistvaid kokkuleppeid teha. Ta aitab Abbyt restorani juures ja vastutasuks aitab Abby tal nimekirjas olevaid ülesandeid täita. Sädemed lendavad, kui Aiden ja Abby koos külg külje kõrval töötavad ja lõbutsevad. Intiimsed kõnelused viivad kuumade suudluste ja erakordse kireni. Aidenis on varjul rohkem, kui Abby oskab arvata, ja kui lõpuks tõde välja tuleb, pannakse nende värske armastus proovile ning nad peavad välja selgitama, kas tõeline armastus suudab tõepoolest kõike võita.

Saadavus kauplustes

42,50 €

delivery icon