Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

EESTI AUTOSPORT 2020
Galerii

EESTI AUTOSPORT 2020

Kui Ott Tänak ja Martin Järveoja 2019. aastal maailmameistriteks krooniti, võis paljudele tunduda, et asjad Eesti autospordis enam paremaks minna ei saagi. Aga nad said.

Vähesed uskusid, et autoralli maailmameistrivõistlused kunagi Eestisse võiksid jõuda. Veel vähem, kui üldse, leidus neid, kes arvanuks, et selline ime saab teoks juba 2020. aastal. Ometigi sai see teoks.

Kui eelmisel aastal jäeti Ken Torni juuniorite Euroopa meistri tiitlist ülinapilt ja kaheldaval moel ilma, siis tänavu on vigade parandus tehtud: Ken Torn on nii juuniorite kui täiskasvanute Euroopa meister ja kaardilugeja Kauri Pannas Euroopa meister autorallis.

Et eestlane viibiks F1 etapil mõne tiimi ametliku sõitjana, ei tundunud samuti veel tänavu juhtuvat. Aga ometi on seegi juhtunud.

Ja see pole kaugeltki kõik, mis Eesti autospordis tänavu juhtus vaatamata sellele, et kõikmõeldavad piirangud sporti nurjata tahtsid. Järjekordne imeline autospordiaasta on saanud kaante vahele ja valmis vääristama iga autosportlase ja autospordihuvilise riiulit.

Raamat on illustreeritud ohtra fotomaterjaliga ja võtab kokku kõik olulisema, mis lõppeval aastal Eesti autospordis ja autosportlastega juhtunud. Raamatus on kõigi Eesti autospordisarjade punktitabelid ja nõnda puudutab see nimeliselt igaüht, kes tänavu spordis osaline olnud.

Saadavus kauplustes

29,99 €

Püsikliendile

28,49 €