Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

ebook
E-raamat: Hundisuvi
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: Hundisuvi

„Ta oli inimliha söönud?” kordas Gordon Backman Niska Hannah’le otsa põrnitsedes. Toon reetis, et ta ei tahtnud seda hästi uskuda, samal ajal kaalus ta aga mõttes, mis siis saab, kui see ometi tõsi on.

„SVA jutu järgi olid nad mõlemad inimliha söönud,” noogutas Hannah.
„Nad tapsid ja sõid inimese,” jätkas Gordon. See oli pigem nentimine, millest läbi kumav väsimus andis märku, et tagajärjed hakkavad talle kohale jõudma.
Meedia tähelepanu. Esikülgede pealkirjad. Kiskjate ja eriti huntide küsimus lõhestas Rootsit. Vaidlused läksid iga aastaga vihasemaks ja tulisemaks. Ähvardused, tagakiusamine ja internetilaim oli mõlema poole jaoks igapäevaseks muutunud.
„Igal juhul on nad söönud osa ühest inimesest,” vastas Hannah. „Me ei tea, kas nad ka kellegi tapsid.“
„Kuidas see muidu oleks võinud juhtuda?” küsis Gordon.

Surnud hunt. Verine jõukudevaheline arveteklaarimine. Naissoost palgamõrvar. Paari päevaga pööratakse Haparandas elu pea peale ja politseinik Hannah Wester saab aru, et see suvi ei kujune niisuguseks nagu teised.
SURNUD HUNDI maost leitakse inimliha tükke. Paistab, et ohver jäi Soomes toimunud veresaunas ellu. Kuidas ja miks sattus ta Haparanda lähedale metsa?
Politsei peab tegema kõik endast oleneva, et välja uurida, mis juhtus. Aega on napilt, kuid neid on veel, kes loo vastu vähemalt sama suurt huvi tunnevad. Nagu näiteks venelanna Katja.
Ootamatult toimub väikeses piirilinnas terve rida jõhkraid sündmusi, need on hullemad, kui Hannah Wester ja teised Haparanda politseinikud oleksid osanud ettegi kujutada.

„HUNDISUVI” juhatab sisse Hans Rosenfeldti uue krimisarja.

HANS ROSENFELDT on koos Michael Hjorthiga kirjutanud raamatud Sebastian Bergmanist ja riiklikust mõrvarühmast, neid on antud välja umbes kolmekümnes keeles. Nad on ka maailmas suurt menu saavutanud tuntud telesarjade „Sild” ja „Marcella” autorid.

Saadavus kauplustes

14,99 €

delivery icon