• Sisene
Rahva Raamat logo

Korv on tühi

E-LUGER KOBO AURA MUST
Galerii

E-LUGER KOBO AURA MUST

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

"Kobo Aura on e-lugerite lipulaev"
Engadget.com, september 2013

"Kuidas siis Kobo Aura oli? Kõige täpsem on öelda, et ta jäi oma lihtsusega tagaplaanile ja lubas loetaval kirjandusel särada. Võib kõlada trafaretsena, kuid nii ma tõepoolest pärast e-teose viimase sõna lugemist mõtlesingi."
Eesti Päevaleht, detsember 2013

Kobo Aura on üks uuemaid Eestis müügil olevaid e-lugereid, mille ülikvaliteetset 6" ekraani saab hämaras kasutada ka lisavalgustuseta. Uue põlvkonna e-luger kaalub 174 grammi ning selle 4GB mälu saab mälukaardi lisamisel laiendada kuni 32GB. Must-valge e-tint ekraan on puutetundlik ning virtuaalne klaviatuur teeb sõnastiku kasutamise, veebilehitsemise ja märkmete tegemise eriti lihtsaks.
E-tint ekraanil on suurepärane taustavalgustus, mida saab reguleerida vastavalt hämaruse astmele, võimaldades e-raamatuid lugeda ka pimedal ajal. Oma lemmikkohti raamatutest saad lugemise ajal jagada ka Facebookis ning lugemise eest saab võita virtuaalseid aumärke!

Uuendusena saab Kobo Aura e-lugeriga lugeda rakenduses Pocket (iOS, Android, PC, Mac) salvestatud artikleid või veebilehti. Rohkem infot: http://bit.ly/1a1WL2d

Kobo Aura sobib nõudlikule lugemisfännile, kellele on oluline ekraani suurus, lisavalgustus ja mälu laiendamise võimalus.

Kobo on maailma suuruselt teine e-lugeritootja ning suurim, mille e-lugerid loevad Eestist ostetud e-raamatuid.

Ekraan: must-valge 6“ e-tint ekraan (taustavalgustusega)
Mõõdud: 114x150*8mm
Kaal: 174g
Aku kestus: kuni 2 kuud
Mälumaht: 4GB
E-raamatu tüübid: TXT, EPUB, PDF, JPG, PNG, RTF
Lisaks: WiFi, ADOBE DRM tugi, veebibrauser, JPG, PNG piltide vaatamine, Micro SD mälukaardi lisamise võimalus, Rakenduse Pocket tugi

Lisainfo: http://www.kobo.com/koboaura

    Toode on otsas

    Jaga