Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

DEAD FURIES - NO TALKING, ALL ACTION (2017) CD

DEAD FURIES - NO TALKING, ALL ACTION (2017) CD
Galerii

DEAD FURIES - NO TALKING, ALL ACTION (2017) CD

 1. No Talkin` All Action
 2. Gimme Shock
 3. Hey Boy Hey Girl
 4. The Game
 5. Rock `N` Rock War
 6. 2016
 7. Listen To T.Rex
 8. Dance Of Death
 9. Fille De Joie
 10. C`mon C`mon
 11. Gotta Make Noize
 12. Shimmy Shake

Kui sulle meeldivad Motörhead, Kiss, AC/DC ja Ramones, siis Dead Furies on just Sulle - toores ja energiline rock’n’roll nii helis, kui pildis.
“Päev pärast albumi ilmumist võttis meiega ühendust Briti väljaanne Fireworks sooviga saada intervjuud ning meie albumit oli YouTube’is arvustanud raskemuusikalembeline kuulaja Prantsusmaalt,” ütleb Dead Furiese vokalist ja kitarrist Ardo Fury (ArdoKivi, kes on muusikasõpradele varasemalt tuttav bändist Tallinn Daggers).
“No Talkin’ All Action” salvestati koos Talbotis figureeriva helikunstniku Magnus Andrega. Sessioon ei toimunud stuudios, vaid bändimehed pakkisid oma pillid kaasa ja põrutasid teose sissemängimiseks mereäärsesse suvilasse. “Salvestamisest meenub esimesena mu täiesti ebaglamuurne välimus. Korralikud vuhvel-crocsid ja lotendavad dressid. Aga metsas peabki nii olema,” räägib bändi bassist Robert (Robert Kõrvits)  “Teine oluline asi — tegime suurest adrenaliinitulvast kõik lood kiiremad kui algselt planeeritud,” lisab ta.
Plaadil on 12 lugu, millest Robert toob välja “Fille De Joie”. “Salvestasime selle suhteliselt väsinuna seal metsamajas ja seetõttu tundub mulle loo minoorne toon kuidagi eriti aus. Ardo laulab seda ka nagu südantpuistav teismeline. Läheb hinge!”

Toode on otsas