Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP
Galerii

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP

"Keegi istub baari nurgas ja mängib kitarri. Sa ei kuule seda CD pealt. Kui sul on vinüül, siis kuuled ja tunned," arvas uuest plaadist kirjanik Mika Keränen, kes juhuse tahtel seda esimesena kuulis ning oma Facebooki-lehel kohe ka arvustada võttis. "Sellepärast mulle vinüül meeldib. Sellest järgmine ongi juba live-kontsert."

Andres Rootsi eelmine vinüülplaat, 2016. aastal samuti Vinyl Plantis valminud LP "Roots Music", oli kõigi aegade esimene Eestis tehtud vinüülplaat üldse ning tõusis toona ka R2 Eesti albumitabeli tippu, pälvides Kuldse Plaadi auhinna. Kui "Roots Music" oli varemilmunud muusikast kokku pandud kogumik, siis "Waiting Aroundi" jaoks salvestas Roots 7. juunil spetsiaalselt neli uut kitarripala. Üles võttis need Jaan Tamm, kes läinud kümnendil salvestas ka kõik Rootsi toonase trio Bullfrog Brown plaadid peale viimase, ning masteringi tegi Asko-Romé Altsoo, kellega Roots on samuti koostööd teinud Bullfrogi-aegadest peale. EP kaane kujundas Siret Roots, esikaane foto tegi Priit Põder 10. märtsil Tallinnas Plaadituru-kontserdi käigus, tagakaane foto jäädvustas Leif Laaksonen 14. veebruaril Helsingi klubis, mis praegu kannab Mendocino nime.

Andres Roots valiti mullu Briti raadio Severn FM saate The Blues Hour kuulajate poolt Aasta Bluusimeheks ning tema viimane CD-album "Breakfast in September" tõusis talvel nii Suurbritannia kui Prantsusmaa raadiote enimmängitud bluusiplaatide esikümnesse, viies Rootsi ka ajakirja Blues in Britain märtsinumbri esikaanele. Enne soolo-EP ilmumist jõuab Roots Ismo Haavisto ja Matias Partaneniga anda kolm triokontserti Soomes: 8. augustil Tamperes, 9. augustil suurfestivalil Rauma Blues ning 10. augustil Lahtis.   

Lugude nimekirj:

1. Waiting Around
2. One Good Song
3. Birdsong Thing
4. In the Dark

Saadavus kauplustes

16,99 €

Püsikliendile

16,14 €