Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP
gallery icon
Galerii

ANDRES ROOTS - WAITING AROUND EP

"Keegi istub baari nurgas ja mängib kitarri. Sa ei kuule seda CD pealt. Kui sul on vinüül, siis kuuled ja tunned," arvas uuest plaadist kirjanik Mika Keränen, kes juhuse tahtel seda esimesena kuulis ning oma Facebooki-lehel kohe ka arvustada võttis. "Sellepärast mulle vinüül meeldib. Sellest järgmine ongi juba live-kontsert."

Andres Rootsi eelmine vinüülplaat, 2016. aastal samuti Vinyl Plantis valminud LP "Roots Music", oli kõigi aegade esimene Eestis tehtud vinüülplaat üldse ning tõusis toona ka R2 Eesti albumitabeli tippu, pälvides Kuldse Plaadi auhinna. Kui "Roots Music" oli varemilmunud muusikast kokku pandud kogumik, siis "Waiting Aroundi" jaoks salvestas Roots 7. juunil spetsiaalselt neli uut kitarripala. Üles võttis need Jaan Tamm, kes läinud kümnendil salvestas ka kõik Rootsi toonase trio Bullfrog Brown plaadid peale viimase, ning masteringi tegi Asko-Romé Altsoo, kellega Roots on samuti koostööd teinud Bullfrogi-aegadest peale. EP kaane kujundas Siret Roots, esikaane foto tegi Priit Põder 10. märtsil Tallinnas Plaadituru-kontserdi käigus, tagakaane foto jäädvustas Leif Laaksonen 14. veebruaril Helsingi klubis, mis praegu kannab Mendocino nime.

Andres Roots valiti mullu Briti raadio Severn FM saate The Blues Hour kuulajate poolt Aasta Bluusimeheks ning tema viimane CD-album "Breakfast in September" tõusis talvel nii Suurbritannia kui Prantsusmaa raadiote enimmängitud bluusiplaatide esikümnesse, viies Rootsi ka ajakirja Blues in Britain märtsinumbri esikaanele. Enne soolo-EP ilmumist jõuab Roots Ismo Haavisto ja Matias Partaneniga anda kolm triokontserti Soomes: 8. augustil Tamperes, 9. augustil suurfestivalil Rauma Blues ning 10. augustil Lahtis.   

Lugude nimekirj:

1. Waiting Around
2. One Good Song
3. Birdsong Thing
4. In the Dark

basket icon

Toode on otsas