Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Ajalugu piltides
gallery icon
Galerii

Ajalugu piltides

Eesti Rahva Muuseumi Eesti kultuuriloo püsinäitusel "Kohtumised" on tegelussaal, mis on täis põnevaid kappe. Piki kapiuksi kulgeb ajarada aastanumbrite ja joonistustega, mis annavad edasi ajaloosündmusi või teadussaavutusi. Nii saab hea ülevaate, mis toimus ühel ja samal ajal Eestis ning mujal maailmas.

Raamatus rullub põneval moel visualiseerituna lahti Eesti ajalugu kõrvuti maailma ajaloo sündmustega jääaja lõpust tänapäevani välja.

„ERMi tegelussaal on üks ligitõmbavamaid kohti meie majas, sest selle kujundus jutustab Eestile ja maailmale olulisi lugusid,“ sõnas hariduskeskuse metoodik Virve Tuubel. „Nüüd on need lood väga atraktiivsel moel ka raamatus, mida saab kodus pärast muuseumikülastust edasi uurida.“

Raamatu joonistanud kunstnik Siiri Taimla-Rannala lisab: „Üks minu pikaajaline unistus on olnud joonistada üles kogu Eestimaa ajalugu kõrvuti maailma sündmustega. See raamat on nagu visuaalne sümfoonia, mis algab tasaste akordidega mammutite minekust, liigub aina kiirenevas tempos läbi sadade sündmuste ja kulmineerub joonistustega tänapäevast. Usun, et see raamat köidab paljusid, vanusest olenemata.“

Ajalugu piltides“ aitab nii noortel kui ka täiskasvanutel luua seosesid, kinnistada seniseid teadmisi ning saada juurde uusi. Samuti sobib see käsiraamatuks erinevates lõimumisprojektides. Tekstid on nii eesti, inglise kui ka vene keeles, nii et Eestis elavatel välismaalastel ja turistidel on samuti võimalik huvitaval moel end ajalooga kurssi viia.

Keel: eesti, inglise, vene

basket icon

Toode on otsas