Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Ajalahterdamine
gallery icon
Galerii

Ajalahterdamine

Seisame iga päev silmitsi uskumatu hulga valikutega nii töös kui ka eraelus ja sageli ei pruugi selge olla, millele tuleks just nüüd tähelepanu suunata. Me viskleme ühest toimingust teise, adumata, et rööprähklemine ei vii mitte kuhugi.

Ajalahterdamine (ingl timeboxing) on otsekui vastumürk otsustusväsimusele ning see raamat õpetab sulle selgeks imelihtsa ja tõhusa mooduse, mismoodi vajalik ka päriselt tehtud saaks, et suureneks produktiivsus ja selle tulemusel ka meelerahu. Seda metoodikat on praktiseerinud paljud suurkujud alates Carl Jungist ja Albert Einsteinist ning lõpetades Bill Gatesi ja Steve Jobsiga.

Raamatu lühikesed ja kergesti loetavad peatükid käsitlevad süvitsi ajalahterdamise metoodikat, selgitavad, miks just see ajajuhtimise praktika igapäevaelus niivõrd tulemuslik on, ja mis kõige tähtsam: näitavad sulle järeleproovitud viise, kuidas muuta see endale püsivaks harjumuseks.

Marc Zao-Sanders on õppetehnoloogiaga tegeleva ettevõtte Filtered kaasasutaja ja tegevjuht. Ta alustas oma karjääri äristrateegia valdkonnas ning kirjutab nüüd tihti õppimise ja produktiivsusega seotud teemadel mainekates väljaannetes, nagu Harvard Business Review ja Scientific American.

Zao-Sandersi raamat „Ajalahterdamineˮ on põhjalik juhend, kuidas teadlikult valida, mida teha, keskenduda korraga ainult ühele tegevusele ja sooritada see ettenähtud aja jooksul.

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon