Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

AJA OMA ATRA LÄBI KOOLNUTE KONTIDE

AJA OMA ATRA LÄBI KOOLNUTE KONTIDE
Galerii

AJA OMA ATRA LÄBI KOOLNUTE KONTIDE

Saladuslikel asjaoludel hukkub Kłodzko mägikülas üks mees. Tema naaber, Janina Duszejko, pensionärist õpetaja ja loomakaitsja, leiab juhtlõnga, millest räägib ka politseile. Aga keegi ei usu tema teooriat. Ent järgmise mõrva asjaolude tõttu tuleks hakata Janina teooriat tõsisemalt võtma...

2018. aasta Nobeli kirjanduspreemia laureaadi Olga Tokarczuki “Aja oma atra läbi koolnute kontide” on omalaadne kriminaalromaan ja ökotriller.

Eesti keeles on Olga Tokarczuki romaanidest ilmunud “Algus ja teised ajad” (2012) ja “Päeva maja, öö maja” (2013).

Silvia Pärmann soovitab: “Aja oma atra läbi koolnute kontide” on minusugusele muidugi tõeline maiuspala – tegevus toimub ühes tundmatus Poola kolkakülas, kuhu mul tekkis vastupandamatu soov sõita juba esimesi lehekülgi lugedes, veel enne, kui raamatus kummalised mõrvad aset leidma hakkasid ja värvikas tegelaste rivi oma kogupikkuses lugejate ette astunud oli. Tundub, et tegelikult on kõik Hendrik Lindepuu kirjastusest tulevad raamatud sellised, et võib autorit ja pealkirja vaatamata ära osta, elamus on igal juhul garanteeritud. Ja Tokarczuk on samasugune autor, temas pettuda on vist võimatu."

Saadavus kauplustes

16,99 €

Püsikliendile

16,14 €