Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Raamatu "Investeerimisedu põhimõtted" esitlus

Raamatu "Investeerimisedu põhimõtted" esitlus

Aeg

30.06.22 17.30

Asukoht

Viru Keskuse Rahva Raamat

Raamatu "Investeerimisedu põhimõtted" esitlus

Ootame sind neljapäeval, 30. juunil kell 17:30 raamatu "Investeerimisedu põhimõtted" esitlusele Viru Keskuse Rahva Raamatus!

Esitlus toimub vestlusringis, kus osalevad raamatu autorid Kristjan Liivamägi, Tarvo Vaarmets ja Tõnn Talpsepp.

Raamat „Investeerimisedu põhimõtted" keskendub investeerimisele, täiesti algusest tipptasemeni.
Koos teooriataustaga õpetab raamat sulle praktiliste näidete kaudu leidma aktsiate, võlakirjade ning kinnisvara õiglast väärtust. Lisaks saad muude teemade kõrval näiteks teada, kuidas saavutada edu ühisrahastuses või kuidas investeerida vastavalt majandusseisule. Kõiki teemasid ilmestavad rahandusdoktoritest autorite õpetlikud kogemuslood, nii õnnestumised kui ebaõnnestumised. See raamat aitab kaasa sinu jõukuse kasvule!

Esitluse päeval on raamat Rahva Raamatu kaupluses -15% soodsam!

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Hoia end ka Facebooki kaudu sündmusega kursis!

INVESTEERIMISEDU PÕHIMÕTTED
INVESTEERIMISEDU PÕHIMÕTTEDkristjan liivamägi, ...

Raamat „Investeerimisedu põhimõtted" keskendub investeerimisele, täiesti algusest tipptasemeni. Koos teooriataustaga õpetab raamat sulle praktiliste näidete kaudu leidma aktsiate, võlakirjade ning kinnisvara õiglast väärtust. Lisaks saad muude teemade kõrval näiteks teada, kuidas saavutada edu ühisrahastuses või kuidas investeerida vastavalt majandusseisule. Kõiki teemasid ilmestavad rahandusdoktoritest autorite õpetlikud kogemuslood, nii õnnestumised kui ka ebaõnnestumised. See raamat aitab kaasa sinu jõukuse kasvule!

Selle triloogia esimene raamat „Rahaedu põhimõtted“ täitis minu jaoks paljud lüngad ja olen seeläbi oluliselt tugevam oma pere finantside juhtimises. „Investeerimisedu põhimõtted“ annab nüüd omakorda väga head teadmised ja tööriistad, et suudaksime oma vara inflatsiooni vastu kaitsta ja isegi kasvatada. Olen ametlikult fänn ning ootan juba järge.

Tanel Padar, muusik

„Investeerimisedu põhimõtted“ hiilgab praktiliste näidete ja sisukuse poolest. Olles turgudel tegutsenud üle 20 aasta, võin kinnitada, et loetut rakendades on edu investeeringutes ainult aja küsimus.

Investor Toomas, Äripäev

39,99 €

39,99 €

-0%

Tallinn

Järgmised sündmused