Rahva Raamat logo
Rahva Raamat logo
Raamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Kasutatud raamatud
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kodukaubad
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Tehnika
triangle icon
home icon

Lauri Hermanni "Igor Volke. Mr X" esitlus

Lauri Hermanni "Igor Volke. Mr X" esitlus

Aeg

26.03.25 18.00

Asukoht

Tartu Tasku keskuse Rahva Raamat

Lauri Hermanni "Igor Volke. Mr X" esitlus

Ootame sind kolmapäeval, 26. märtsil kell 18:00 Lauri Hermanni raamatu „Igor Volke. Mr X“ esitlusele Tartu Tasku keskuse Rahva Raamatus!

Selle raamatu tekst pärineb 2023. aastast. Igor Volke lahkus meie seast 14. novembril 2024. Dokumentaalne eluloofilm ja see raamat olid plaanitud Igori juubeliaastaks, nüüd aga Tema mälestuseks. See on sügav kummardus suurele Inimesele. Igori soov oli, et raamatu pealkirjas kajastuks tema kamraadide pandud hüüdnimi Mr X. Igorit kutsuti Iksiks (X). Lühike, samas tähenduslik.

Igor on Eestis tänapäeva anomalistika ristiisa. Igor on rohkem kui 50 aastat uurinud ja põhjalikult dokumenteerinud meie oma inimeste uskumatuid ja teadusliku selgituseta jäänud juhtumeid. Ta on pidanud kõigi nende aastate jooksul üle 800 loengu ja avaldanud raamatuid. Tema elutöö esitab tõsiseid väljakutseid tänapäeva teadusele, teadlastele, aga ka religioonile. Tema fenomenaalsete teadmiste, mälu, info ja kogemuste pagasiga leiame ennast sageli väljaspool meie praeguse maailma mõistmise piire.

See raamat on ka suurimatele skeptikutele silmi avardav ja paljudele teistele tuleviku teejuht, meie teaduse piire liigutav põnev ülevaade Igori elutööst ja tema elust.

Esitluse päeval on raamat Rahva Raamatu kaupluses 15% soodsam.

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Hoia end ka Facebooki kaudu sündmusega kursis!

Igor Volke. Mr X
Igor Volke. Mr Xlauri hermann

Kindlasti on paljudele lugejatele teada sellised maailma mastaabis tuntud anomalistika uurijad ning teerajajad nagu Jacques Vallée, Stanton T. Friedman, Nick Pope, Corrado Balducci. Meie oma väikese Eesti anomalistika uurija Igor Volke võib julgelt lisada nende maailma suurkujude kõrvale. Igor on mees missioonil!

Igor on Eestis tänapäeva anomalistika ristiisa. Igor on rohkem kui 50 aastat uurinud ja põhjalikult dokumenteerinud meie oma inimeste uskumatuid ja teadusliku selgituseta jäänud juhtumeid. Ta on pidanud kõigi nende aastate jooksul üle 800 loengu ja avaldanud raamatuid. Tema elutöö esitab tõsiseid väljakutseid tänapäeva teadusele, teadlastele, aga ka religioonile. Tema fenomenaalsete teadmiste, mälu, info ja kogemuste pagasiga leiame ennast sageli väljaspool meie praeguse maailma mõistmise piire. Ma olen kindel, et tulevikus rajab uus põlvkond teadlasi Igori loodud uurimustöö vundamendile uusi teadusharusid ja hakatakse tõsiselt analüüsima tema elutööga dokumenteeritud anomalistika antoloogiat.

See raamat on ka suurimatele skeptikutele silmi avardav ja paljudele teistele tuleviku teejuht, meie teaduse piire liigutav põnev ülevaade Igori elutööst ja tema elust.

Nagu ütles astrofüüsik Ene Ergma: kui me siin kõike teaksime, siis mida me siin teeksime? Loodusel on meie jaoks palju üllatusi ja see ongi nii pagana põnev.

29,95 €

29,95 €

Tartu

Järgmised sündmused

Raamatute "Minu Belgia" ja "Minu Brüssel" esitlus

Raamatute "Minu Belgia" ja "Minu Brüssel" esitlus

30.03.25 12.00

Tallinna Viru Keskuse Rahva Raamat