Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
home icon

Rahva Raamatu klubi

Rahva Raamatu klubi

Liitu Rahva Raamatu klubiga, mida juhib kirjanik Eia Uus!

Liitu Rahva Raamatu klubiga!

Raamatusõber, ootame sind 15. augustil kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatusse, et jätkata Rahva Raamatu klubiga! Klubi kohtub kord kuus ning igal kuul loeme koos ühe raamatu. Vestlust juhib ja raamatute kohta teadmisi jagab kirjanik Eia Uus.

Loe 15. augustiks läbi Damon Galguti romaan "Lubadus" ning tule aruta koos teiste raamatusõpradega, kuidas teos meeldis, milliseid tundeid tekitas, milliste teiste raamatutega seostub... Kuni klubi kohtumiseni 15. augustil on "Lubadus" Rahva Raamatu püsiklientidele -15%

Anna meile kindlasti oma kohaletulekust teada ka Facebookis!

Raamatuklubist

Raamatuklubid on inimesi ühendanud juba sajandeid. Igal kuul loetakse sama teost ja siis saadakse kokku, et selle üle arutada. Lugemine võib olla küllaltki üksildane tegevus, ja eriti keeruline on, kui raamat puudutab, liigutab, vaimustab ja korda läheb - siis tahaks ju kellelegi rääkida, kuidas see su maailma raputas ja mõnel juhul isegi su elu muutis. Või kui miski raamatus ärritas - mõni tegelane või situatsioon ajas närvi, ja tahaks kellegagi tundeid jagada. Kuna lugemisest saame tihti väga suuri emotsioone, on raamatuklubidel imeline omadus inimesi ühendada ja siduda. Kohtutakse ju ühise armastuse, jagatud kogemuse tõttu. Paljud sõprused on alguse saanud raamatuklubist.

Eia Uus sai raamatupisikuga nakatatud õige varases eas ja hakkas 3-aastaselt ise lugema. Sellest ajast on ta kirglik bibliofiil, hariduselt kirjandusteaduse magister ja tema sulest on ilmunud kaheksa raamatut. Kui ta parasjagu ei loe või kirjuta, õpetab ta teisi kirjutama ja looma. Raamatuklubis jagab ta ka teoste tagamaid, räägib põgusalt autorist ja teose kohast kirjandusmaastikul. Tutvu ka tema kirjutatud raamatutega.

Raamatusõpradega ühiselt arutlemiseks ja uudistega kursis olemiseks liitu ka raamatuklubi grupiga Facebookis!